Ana Sayfa » Müzik » Sanatçıların Youtube Hesapları Silinecek! Sanatçı Kanallarına Yeni Düzenleme…

Sanatçıların Youtube Hesapları Silinecek! Sanatçı Kanallarına Yeni Düzenleme…

oduller-reklam-banner

YouTube’da bir sanatçıyı takip etmek istediğinizde bazen sanatçının birden fazla kanalı olduğunu görebilirsiniz. Bu kanallardan hangisine abone olmanız gerektiğini nasıl anlarsınız?

İnternet üzerinden en çok tercih edilen müzik dinleme yöntemi olan Youtube, resmi kanala sahip sanatçılarla iş birliği yaptı. Youtube,  bir sanatçının birden fazla kanalı olan sanatçıların videolarını, tek bir kanalda toplama kararı alarak ‘Resmi Sanatçı Kanalı’ uygulamasını resmen başlatacak. Böylece diğer sanatçı kanallarında yer alan video ve abonelikler resmi kanala aktarılacak.

Youtube, hayranlarının işini kolaylaştırmak için sanatçılarla bu noktada sanatçılarla güç birliği yaptı. Youtube, hayranı olduğunuz bir sanatçının şarkılarını, albümlerini ve videolarını tek bir Resmi Sanatçı KanalıSanatçıların Youtube Hesapları Silinecek! Sanatçı Kanallarına Yeni Düzenleme… altında bir araya getirdi. Youtube Müzik ekibi tarafından yapılan açıklamada; ”Sanatçı abonelikleriniz ve bildirimleriniz yakında Resmi Sanatçı Kanallarına taşınacak. Resmi Sanatçı Kanalı aboneliklerinizi de diğer kanal abonelikleriniz gibi yönetebileceksiniz. Şu anda abone olduğunuz ikincil sanatçı kanalı abonelikleriniz devre dışı bırakılacak” ifadeleri kullanıldı.

Sanatçıların Youtube Hesapları Silinecek! Sanatçı Kanallarına Yeni Düzenleme…

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir