Ana Sayfa » Keyif » Astroloji » Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu

Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu

oduller-reklam-banner

Ay, oğlak burcunda. Güne yay burcu etkisiyle başlıyoruz ve 10:59 itibariyle oğlak teması güne hakim oluyor. Neşeli başlayabiliriz güne. Umutlarımız ve isteklerimiz yoğun olacaktır. Günün geneli banka ve para ile ilgili konular olacaktır. Ay-Uranüs uyumlu açısı özgürlük ihtiyacımızı vurgularken, değişim ve yeniliklerden yana imkan vermektedir.

Sürpriz gelişmeler olabilir bugün. Mars-Uranüs arasındaki uyumlu açı da yaratıcı enerjiyi arttıracaktır. Sanatsal konularda tam gaz gidilebilir. Evle ilgili değişimler yapmak açısından bugün güzel. Planlı ve programlı hareket etmek isteyeceğiz ve mantıklı kararlar alacağız. 14:52-15:37 arası Merkür, güneşin kalbinde olacağı için tüm istediklerimizi dilemek açısından şahane zaman olacaktır.

Bu zaman diliminde yapılan dilekler çok hızlı gerçekleşebilir. Yürüyüş yapmak ve topraklanmak açısından da uygun bugün. Toprakla temas iki kat etkili olacaktır. Kazalara, hırslara karşı dikkat etmekte fayda var. Kavgacı tutumdan kaçınılmalıdır. Alışveriş yapmak istenebilir. Harcamaları dengelemek gerekecektir. İnci taşlı takılar takılabilir. Sedefli takılar takılabilir. Krem ve kahverengi tonlarda kıyafetler giyilebilir.

Sevgiler
Astrolog Sanem Aydın

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir