Ana Sayfa » Müzik » Şanışer: ‘Susamam 2 Muhakkak Olacak Ama…’

Şanışer: ‘Susamam 2 Muhakkak Olacak Ama…’

oduller-reklam-banner

‘Susamam’ şarkısının yaratıcısı Şanışer lakaplı Sarp Palaur katıldığı bir Youtube programında Susamam 2’nin mutlaka yapılacağını ve devam projesini tamamen farklı bir kadro ile birlikte hayata geçirmeyi planladığını söyledi.

‘Susamam’ şarkısının çıkış sürecini anlatan Şanışer, ”Susamam’ın fikri arabada çıktı. Bir konserden sonra Samet (Sokrat st) ile birlikte bulduk fikri. İlk harekete geçtiğimiz an kağıt kalem aldık ve kimi çağıralım diye düşündük. İlk olarak Fuat Ergin’i aradık. Kabul etmeyen arkadaşlarımız da oldu. 4 kişi kabul etmedi” dedi.

Öte yandan Şanışer, ”Susamam” şarkısı ile ilgili aldığı geri dönüşlerden memnun olduğunu ve aldığı en iyi geri dönüşün yönetmen Fatih Akın’dan geldiğini söyledi. Şanışer, ”Şarkı ile ilgili aldığım en iyi tepki Fatih Akın’ın koluna ‘susamam’ yazdırması oldu” ifadelerini kullandı.

‘Susamam 2 Muhakkak Olacak’

‘Susamam 2’ ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Şanışer, ‘Susamam 2 muhakkak olacak’ dedi.

Ünlü rapçi, ” Susamam’ın devamı muhakkak olacak ama Susamam 2 sıfırdan olur. Muhakkak bu projenin içinde olan en yakın arkadaşlarımı tekrar isterim ama onun dışında tamamen bambaşka bir kadro ile olur. Ben işlerimde sürekli olarak negatiften dem vuruyorum. Hayatımın her döneminda şarkılarımda olumsuzlukları anlatmışımdır. İşin olumlu kısmını majör akorlar basabilen MFÖ gibi insanın içini umutla dolduran müzisyenlere bırakırım. Ben işin problematik tarafındayım” diye konuştu.

Susamam 2 ile ilgili tarih vermeyen Şanışer sözlerini şöyle sürdürdü; ‘Susamam 2’ bir gün muhakkak olacak ama biraz solo ilerlemek istiyorum iki yeni single var önümde ama onlar için de net bir tarih veremem”

 

oduller-reklam-banner
Ezgi