Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Şanışer ‘Susamam’ Klibiyle Yayında

Şanışer ‘Susamam’ Klibiyle Yayında

oduller-reklam-banner

Gece yarısı 00:00’da müzikseverler ile iki rap şarkısı gündeme oturdu. Başarılı rap şarkıcısı Şanışer, 17 müzisyen dostu ile ‘Susamam’ isimli projesine imza attı. Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Sokrat St, Tahribad-ı İsyan, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Kamufle ve Mert Şenel bu projede Şanışer ile birlikte yer aldı. Ezhel’in yeni şarkısı ile aynı gün aynı saatte yayınlanan ‘Susamam’ isimli çalışmanın sözleri de olay olacak gibi.

Türkiye’nin yaşadığı krizlere şarkısında değinen Ezhel’in yanı sıra Şanışer de ‘Susamam’ isimli çalışması ile Türkiye’nin gündeminde yer alan adalet, kadına yönelik şiddet, eğitim, hayvana yönelik şiddet, özgürlük vb. konulara değiniyor.

Trend videolar listesinde ilk sıraya yerleşen video klip olarak yaklaşık 15dk. sürüyor. 17 müzisyenin yer aldığı video klipte Deniz Tekin’e kısmına geldiğimizde ise Emine Bulut’un öldürülmeden önceki seslerine şahit oluyoruz. Şarkı için tasarlanan tişörtler ise köy okulları için harcanacak.

oduller-reklam-banner
● Seda Özdemir

İlginizi Çekebilir