Ana Sayfa » Müzik » Şanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset Karıştı

Şanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset Karıştı

oduller-reklam-banner

Gece 00:00’da Ezhel ile aynı saatte şarkılarını hayranları ile buluşturan iki ünlü isim ülke gündeminde olay oldu. Saatler içerisinde milyonlara ulaşan iki isim aynı zamanda siyaset gündeminde de etki yarattı. Ezhel’in video klibinde yer alan siyasi görüntüler tartışma konusu haline gelirken, Şanışer’in de video klibinde yer verdiği hem siyasi hem de toplumsal konular Twitter’da ‘TT’ oldu.

Şanışer’in 17 müzisyen isim ile birlikte gerçekleştirdiği projede verilen siyasi mesajlar bir çok siyasi ismin dikkatini çekti. Can Dündar, Twitter’da ‘TT’ olan ‘Susamam’ isimli şarkıya destek olarak “Nihayet; müzik, konuştu.#Susamam” notunu paylaştı.

Siyasetten bir diğer isim ise Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Twitter hesabından “Cesaret bulaşıcıdır! #Susamam. Sanatın Değiştirici Gücüne İnananlara Selam Olsun…” notunu düştü.

İlgili Paylaşımlar:

Şanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset Karıştı

2 milyon dinleyiciye ulaşan Şanışer, saatler içerisinde Twitter’da ‘TT’ oldu. Aynı zamanda Youtube’da Trend Videolar Listesi’ne ilk sıradan giren ünlü rapçi sistemi küfür olmadan eleştirmesi ile yayınladığı cesur klibiyle çeşitli ünlü isimlerden destek aldı.

Şanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset Karıştı

Ezhel ve Şanışer’in siyasi ögeler içeren kliplerinin aynı anda yayınlanması ve bir anda trendlere yükselmesi, pek çok ünlü tarafından paylaşılması, “Acaba müzik dünyasından yeni bir siyasi hareket mi geliyor, bilinçli olarak aynı anda mı yayınlandı?” gibi beraberinde çeşitli soruları getiriyor.

Şanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset KarıştıŞanışer’in ‘Susamam’ İsimli Şarkısına Siyaset Karıştı

oduller-reklam-banner
● Seda Özdemir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir