Ana Sayfa » Müzik » Sansar Salvo ve Khontkar Canlı Yayında Kozlarını Paylaştı

Sansar Salvo ve Khontkar Canlı Yayında Kozlarını Paylaştı

oduller-reklam-banner

Sansar Salvo ve Khontkar arasında gerçekleşen sosyal medya tartışması canlı yayına taşındı. İkili, Twitter’da yaşanan gerilimin ardından Khontkar’ın daveti sonucu Instagram canlı yayınında kozlarını paylaştı. Küfür, hakaret ve tehditlerin havada uçuştuğu canlı yayında Khontkar, Sansar Salvo’ya albüm yapma teklifinde bulununca olanlar oldu. Rap müziğin güçlü ismi Sansar Salvo, kendisinden yaş ve tecrübe bakımından yetersiz olan Khontkar’ın laubali teklifi sonucu sinirlerine hakim olamadı. Hararetli canlı yayında Khontkar’ın Sansar Salvo’ya karşı kullandığı hakaret yüklü kelimeler dikkatlerden kaçmadı. Khontkar ile kısa süreli bir tartışma yaşayan Sansar Salvo, daha sonra canlı yayını terk etti.

Ne olmuştu?

Sansar Salvo Khontkar için bir canlı yayında ‘İyi prodüktör de benim 16 yaşında yaptığım özentiliği hala yapıyor.’ ifadelerini kullandı. Rap camiasında birçok kişinin eleştirilerini alan ve ‘saygısız’, ‘yalancı’ gibi yorumlar yapılan Khontkar’a Sansar Salvo’dan bir eleştiri daha geldi. Ünlü rapçi, ‘Türkçe rap anlamında bir cacığa benzer işi yok’ dedi.

Kendisine özenti diyen Sansar Salvo’ya Khontkar’dan yanıt şöyle geldi, 

”Benim götüm başım oynuyo gibi muhabbetler var ya hani dürüst bi yorum yapayım. Sansar döneminin en iyi rapçilerinden biriydi. Da Poet için de aynı şeyi söylerim hem müzik hem MC lik anlamında. O hala iyi gerçi. Ben insanların yüzüne söylediğim şeyleri toplumla paylaşırım. Siz? Bu heriflerden biri çıkıyo diyo ki “Khontkar ın şusu iyi” diğerleri de “oh be artık şusu iyi diyebiliriz rahatça” diye ordan yürüyo. Daha dürüst biri çıksın artık varsa delikanlılık içinizde her anlamda iyi olduğumu söyleyen bitsin bu geyik ağzınızdan cımbızla laf alıyoz.”

Sansar Salvo ile Khontkar’ın tartışması Sansar Salvo’nun ”Legal şarkısı dışında gerçek rap anlamında bir cacığa benzer işin yok” sözleriyle devam etti. İşte Sansar Salvo’un Khontkar’a yanıtı;

”Fakat o abi kardeş muhabbetiyle ilgili insanlara yalan söyleme fazla sen bence. Gereksiz ki milletin karısına kızına laf etme özentiligini ben reşit olmadan yapiyordum. Simdi özgün biseyler yapmaya çalışıyorum. Bunu yapmanız üzücü. Yazdıklarına da bir daha dikkat et” dedi.

”Herkesin bir soundu var tabi ki. Fakat senin legal şarkısı dışında bir cacığa benzer bir işin yok bence “Gerçek Rap” anlamında. Ben Facebook hesabımdan Instagram’a reklam mıkamıyorum. Çalıştığın insanlardan bazıları tenezzül etmediler ilgilenmeye. Yine de mahcup olmadık… İyi prodüktörsün yalnız arkandaki iki milli boksöre fazla güvenme…”

İlgili Haber: Sansar Salvo Ve Khontkar Arasında Gerilim Sürüyor

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir