Ana Sayfa » Müzik » Şarkıcı Nazlı Tan’ın İhanetini Affetmiyor

Şarkıcı Nazlı Tan’ın İhanetini Affetmiyor

oduller-reklam-banner

Şarkıcı Nazlı bugün katıldığı tv programında şarkıcı Tan ile ilgili şok sözler sarf etti.

Nazlı’nın iddiaları şöyle;

Tan bir gün ben stüdyodayken aradı. Ben bir şarkı hazırlıyorum onu sen söyleyeceksin dedin. Tan şarkıyı hazırlıyor ben de okuyorum anlaşmamız bunun üzerineydi.

Tan ilk başta bir geri çekti şarkıyı sonra senin hakkın dedi. Ben kötü bir dönemdeyim o zaman bir hocamın durumu ağırlaştı ve hayatını kaybetti ben o dönem yastayım. Ama yine de o dönemde söz verdiğim için girip o şarkıyı okudum.

Klip çekmek istediler. İstedikleri gibi sözleşme imzaladım. Çok güvendiğim bir projeydi. Daha sonra klip çekildi her şey hazırdı. Aranjör muvaffakatnamesi lazım ve bize şarkıyı yollamaları gerekiyordu. Son dakikada Dj’ler sözleşme yollayacağız sonra muvaffakatnameyi imzalarız dediler. Tamam dedim, bir sözleşme yolladılar tek taraflıydı beni suistimal eden bir sözleşmeydi.

İki tarafın haklarını koruyan sözleşme hazırladık kabul etmediler. Bir sene boyunca Dj grubu bana eşlik edecekmiş. Halbuki başka projelerim olacaktı. Olmadı hiçbiri. Çok büyük sağlık problemleri yaşadım. Kaç gün göremedim. Çok dert ettim. Dost gördüğüm birinden bunu gördüm.

Beni bu işin içine Tan soktu. Bu haksızlık karşısında benim değil karşı tarafın yanında durdu. O şarkıdan soğudum. Şarkının adı Paris’ti. Tan’a çok kızgınım. Maddi manevi tazminat açacağım.

Tan hala rüyalarıma giriyor ondan bunların gelmesi beni çok üzdü. O beni çok yakından biliyor. Tan’a hakkımı helal etmiyorum.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir