Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Şebnem Nur’un “Fenomen” Single’ı Çıktı

Şebnem Nur’un “Fenomen” Single’ı Çıktı

oduller-reklam-banner

Psikolojik proje ve reklam tasarımcısı, aynı zamanda da psikolog olan Şebnem Nur’un “Hayat Nakışı” adlı ilk single’ı sonrasında hazırladığı “Fenomen” adlı yeni single çalışması Ütopya Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı. “Hayat Nakışı” adlı şarkısında olduğu gibi Şebnem Nur’un “Fenomen” adlı şarkısının da söz ve müziği kendisine, aranjesi ise İskender Paydaş’a ait.

“Fenomen” adlı şarkının klibi, Beykoz Kundura Fabrikasındaki beş farklı mekanda, Emir Khalilzadeh’nin yönetmenliğinde çekildi ve çekim 10 saat sürdü. Klip senaryosu ve styling ise Şebnem Nur’a ait. Klip dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı.
Üniversitede bitirme tezini müzik terapisi üzerine yazan Şebnem Nur, “Hayat Nakışı” adlı şarkısında olduğu gibi, “Fenomen” adlı yeni single çalışmasını da pop sound’lu psikolojik müzik formunda hazırladı.

Şebnem Nur, “Hayat Nakışı” adlı şarkısının gündelik yaşam stresleri ve depresif duygu durumunu atmaya yardımcı olduğunu, “Fenomen” adlı şarkısının da fobiler ve panik bozukluklarını hafifletmeye yardımcı olduğunu söylüyor.

Şebnem Nur, İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisans mezunu olup, ”Psikolojik Proje ve Reklam Tasarımcılığı” adını verdiği özgün bir çalışmanın da yaratıcısıdır.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir