Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Seda Bağcan’ın ’Love’ Albümü Çıktı!..

Seda Bağcan’ın ’Love’ Albümü Çıktı!..

oduller-reklam-banner

Türkiye’nin ilk ve tek mantra müziği sanatçısı Seda Bağcan’ın, mucizevi titreşim olarak tanımlanan 528 Hz frekansıyla hazırladığı yeni albümü “LOVE”, müzikseverlerle buluştu. Tümü Seda Bağcan bestesi olan parçaların aranjelerin de ise Seda Bağcan ve Ekin Eti imzaları var. “LOVE”, yaydığı mucizevi ses titreşimi ile aşkı, sevgiyi, huzuru, barışı büyüterek, birlik bilincinin oluşmasına yardım ediyor iddiası var…

Hayat tutkusu, şifa, müzik ve bilim olan Seda Bağcan, daha önce yayımlanan “Sunrise”, “Remember”, “Neyim”, “I Am That I Am” ve “Miracle” adlı albümlerinin ardından altıncı albümü “LOVE”ı müzikseverlerle buluşturdu.

“LOVE” albümü, tüm enstrümanların 444 Hz’e akort edilmesi sonucu oluşan ve kalbin titreşimiyle aynı olan 528 Hz frekansıyla dinleyenlere sevgi ve aşk dağıtıyor iddiası var. 528 Hz frekans aynı zamanda DNA onarıcı titreşim olarak da biliniyor. Albümdeki iki senfonik parçadan biri olan ve Bağcan’ın aynı zamanda albümün sloganı olarak kullandığı “We Are All One, We Are All Love’’ (Hepimiz Biriz, Hepimiz Sevgiyiz) parçasının kayıtları için 198 kanal enstrüman ve koro kaydı yapıldı.

“LOVE” albümünde, klasik mantraların dışında, sözlerini Seda Bağcan’ın yazdığı İngilizce parçalar ve Güney Amerika şamanlarının uzun yıllardır söylediği mantralar da yer alıyor. Profesyonel sanatçı kadrosunun, akustik kayıtlarda destek verdiği albümde; neyde Bilgin Canaz, vokallerde ise Seda Bağcan’ın ablaları Sonat Bağcan ve Serenad Bağcan yer alıyor. Albümün mix ve mastering’ini ise, 90’ların müzik dünyasına damgasını vurmuş olan ünlü besteci, aranjör ve ses mühendisi Deneb Pinjo yapıyor.

Seda Bağcan’ın albümleri, Türkiye’de 2010 yılından itibaren halası Selda Bağcan’ın ve Ferhan Üçoklar’ın sahibi olduğu yapım şirketi olan Majör Müzik Yapım tarafından, tüm dünyada ise 2014 yılından beri Domo Music tarafından temsil ediliyor.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir