Ana Sayfa » Müzik » Seda Tripkolic Yeni Şarkısının Müjdesini Verdi

Seda Tripkolic Yeni Şarkısının Müjdesini Verdi

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Seda Tripkolic, müziğe verdiği aradan sonra geçtiğimiz günlerde Bilal Sonses ile “Sonu Gelmez” şarkısını tekrar yorumlamıştı. Tripkolic, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından dinlenen şarkıyla ilgili Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’a samimi açıklamalarda bulundu.

Müziğe neden ara verdiğini açıklayan başarılı şarkıcı “Benim aktif olduğum zamanlarda, 2008’li yıllarda sosyal medyada bu kadar büyük bir etkileşim yoktu. Yani hep yoruluyordum, o yüzden müziğe ara verdim. Ama şimdi doğru bir zamanda geri dönüş yaptım” ifadelerini kullandı.

YENİ ŞARKI MÜJDESİ

Katıldığı programda yakında Bilal Sonses’in düzenlemesini yaptığı yeni bir şarkı daha çıkaracağını duyuran Tripkolic, şarkısının kulaklarından silinmeyeceğini söyledi. Sevilen şarkıcı, şimdiden merakla beklenen şarkısının isminin ise “Esaretim” olduğunu açıkladı. Üçüncü şarkısında ise bir düet çalışması yapabileceğini belirtti.

Aşk hayatıyla ilgili de açıklamalar yapan Tripkolic, geçmişte kalan bir aşkının şimdi ‘evli, mutlu ve çocuklu’ olduğunu söyleyip pişman olması gereken tarafın karşı taraf olduğunu vurguladı.

İşte O Program:

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir