Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Sedef Sebüktekin – Yastıklı Şarkı Video Klibi Yayında

Sedef Sebüktekin – Yastıklı Şarkı Video Klibi Yayında

oduller-reklam-banner

Ezginin Günlüğü’nün 40 Yıllık Şarkıları albümü öncesi üçüncü tekli çalışma Sedef Sebüktekin ‘Yastıklı Şarkı’ oldu.

Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Canozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek., Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sebüktekin ve Zeynep Bastık gibi son yılların en sevilen ve üretken isimleri en sevdiği Ezginin
Günlüğü şarkısını yorumladı. İlk olarak, Dolu Kadehi Ters Tut’ dan “DUVAR”, ardından Gripin’den EBRULİ’nin yayınlandığı albümün birbirinden farklı yorumcular tarafından seslendirilen şarkıları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Albümün Üçüncü Şarkısı Müzikseverlerle Buluştu

Türkiye’nin Kült gruplarından Ezginin Günlüğü’nün 1996 yılında yayınladığı, sözleri Hüsnü Arkan’a, müziği Nadir Göktürk’e ait “YASTIKLI ŞARKI” bu kez Sedef Sebüktekin’in naif yorumu ile 15 Mayıs’ta dinleyici ile buluştu. Şarkının Tunahan E. Bilgin yönetmenliğinde çekilen video klibi yayında.

Yapımcılığını DokuzSekiz Müzik’in yaptığı, müzik danışmanlığını Burhan Şeşen’in üstlendiği, içerisinde 20 farklı sanatçının yer aldığı EZGİNİN GÜNLÜĞÜ “40 YILLIK ŞARKILAR” albümünün tüm şarkıları 29 Mayıs’ta yayında olacak.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir