Ana Sayfa » Radyo » Seher Dilovan’ın Yeni Albümünün İlk Klibi Hangi Şarkıya Çekilecek?

Seher Dilovan’ın Yeni Albümünün İlk Klibi Hangi Şarkıya Çekilecek?

oduller-reklam-banner

Türk Halk Müziğinin başarılı ismi Seher Dilovan, 27 Ekim Cuma günü Anadolu’nun Sesi’nde Melike Lena’nın stüdyo konuğu oldu.

Yoğun ilgi gören program; sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayınlar ve radyo mesaj hattından gelen dinleyici sorularıyla renklendi.

Seher Dilovan, “Sanat hayatına nasıl başladığı, kimlerle çalıştığı, duygu dünyasında neler biriktirdiği ve dinleyicisiyle bunları nasıl paylaştığı?’’ sorularını da her zamanki samimiyetiyle cevaplandırdı.

Sanat hayatında dolu dolu 25 yılı geride bırakmış olan sanatçı; yeni albümde yer alan şarkılarını ve albüm hakkında merak edilenleri anlattı.

Tüm Anadolu’yla içtenlikle paylaştığı çocukluk ve gençlik hikayelerini anlatan sanatçı, Melike Lena’nın sorusu üzerine “Seyyah” albümünün ilk klibini “Şu Karşı ki Dağda” isimli esere çekeceğini ve klibi yollarda çekeceğini söyledi.

Radyo dinleyicilerinin gün içinde ilettikleri isteklerde sıkça adı geçen Dilovan’ın o güzel enerjisi Anadolu’nun Sesi mikrofonundan tüm Anadolu’ya ve hatta radyo İnternet yayınları üzerinden tüm dünyaya ulaştı. Ayrıca Seher Dilovan yeni albümüyle müzik piyasasını kasıp kavuracağı benziyor.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir