Ana Sayfa » Müzik » Şehinşah: “Diss Atmam İçin Kayda Değer Biri Olması Lazım”

Şehinşah: “Diss Atmam İçin Kayda Değer Biri Olması Lazım”

oduller-reklam-banner
Allianz Motto Müzik’in sevilen programı Zeynep Toker ile Bi’ Bakıp Çıkıcam’ın bu haftaki konuğu Şehinşah oldu.
Şehinşah son zamanlarda rap müziğin yükselişe geçmesiyle atılan diss videolarına da tepkisini ironik bir şekilde verdi. Ünlü rapçi:
“Belki kaygısaldır. Belki de gerçekten insanların buna ihtiyacı vardır. 20 -30 yaşında bir sürü insan ne yaptığını bilmiyordur ve sen böyle şeyler söyleyince kendilerini düzeltecektir.Kimse hiçbir şey bilmiyordur ve sadece sen biliyorsundur. Herkesin kulağını çekmen gerekiyordur. Yoksa Türkçe Rap kurtulmayacaktır falan. Saçma Yani, sal gitsin” sözlerini kullandı.
Diss’e cevap verir misiniz sorusuna ise Şehinşah’ın cevabı net oldu: “Kayda değer insandan kayda değer bir şekilde bana diss atılması lazım ki cevap vereyim” dedi.
“ELİNİZDEKİ GÜCÜ NASIL DEĞERLENDİRDİĞİNİZLE ALAKALI”

Rap müzik sizce kalıcı mı sorusunu ise genç rapçi şu şekilde cevapladı: “Bu elinizdeki gücü nasıl değerlendirdiğinizle alakalı. Şu an ana akım haline geldik diyebiliriz. Bu artık kaygısal ve ticari haline gelirse ve insanlar sadece bir talep var diye bu arzı gerçekleştiriyorlarsa o zaman kötü hale gelir. Türk Rock’ı da Pop’u da bu haldeydi.”

İşte O Program:
oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir