Ana Sayfa » Müzik » Şehinşah Hakkında Şok Suçlama! Eski Eşi Şikayetçi Oldu

Şehinşah Hakkında Şok Suçlama! Eski Eşi Şikayetçi Oldu

oduller-reklam-banner

Rap camiasının sık sık gündeme gelen isimleri arasında yer alan Şehinşah, bu defa şiddet olayları ile gündeme geldi. Şehinşah’ın oğlu Atlas’ın annesi ve uzun yıllardır birlikte olduğu Ceyda Yılmazer, yaşadığı evin basılıp camlarının indirildiği ve kendisine şiddet uygulandığını ileri sürdü. Ceyda Yılmazer eski eşi Şehinşah’tan şikayetçi oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden çeşitli açıklamalar yapan Ceyda Yılmazer, Şehinşah tarafından darp edildiğini, Şehinşah ve arkadaşları tarafından evinin basıldığını ileri sürdü. Yılmazer açıklamasında Şehinşah için 6 ay uzaklaştırma kararı çıkardığını da kaydetti.

Twitter hesabından açıklama yapmayı sürdüren Ceyda Yılmazer Şehinşah’ı sevgilisini evde gördüğünü söyledi. ‘Baya yerleşmiş yaşıyordu. Yapmam gerekeni yapıp polisi aradım’ dedi. Yılmazer, Şehinşah’ı evde bir başka kadınla birlikte yakaladığını, çocuğunun oyuncak kutusunda fantezi kırbaçları bulduğunu söyledi.

Açıklamaların ardından gerçek adı Ufuk Yıkılmaz olan Şehinşah, ‘İkinci dönemi birbirimize limizi bile sürmeden sadece çocuğumuz için beraber olduğumuz bir ilişkiydi. Artık yapamadığımı kendisine oturup anlattım. Elimden gelen desteği sağlayacağımı da söyledim. Sonuç olarak bir günde, bir anda çocuğumdan ve evimden uzaklaştırma kararı alındı. Evime girmek istediğim için de yakalama kararı çıkarıldı. Neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz’ ifadelerini kullandı.

Şehinşah Hakkında Şok Suçlama! Eski Eşi Şikayetçi Oldu

Yapılan açıklamalar sosyal medyada bir hayli dikkat çekerken, ayrılığın sebebine yönelik çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Uzun yıllar süren ilişkilerini evlilikle taşlandıran Şehinşah ve Ceyda Yılmazer kısa bir süre önce ayrılmıştı. Atlas isminde bir de çocukları olan çift zaman zaman medyanın da ilgisini çekiyordu.

Şehinşah Hakkında Şok Suçlama! Eski Eşi Şikayetçi Oldu

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir