Ana Sayfa » Müzik » Selami Şahin ve Nükhet Duru Yeditepe Konserleri’nde Sahne Aldı

Selami Şahin ve Nükhet Duru Yeditepe Konserleri’nde Sahne Aldı

oduller-reklam-banner

İstanbul Yeditepe Konserleri Nükhet Duru ve Selami Şahin ile devam etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve Poll Production YouTube kanalından yayınlanan konserde, Duru ve Şahin sevilen şarkılarını seslendirdi. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı “İstanbul Yeditepe Konserleri” kapsamında Nükhet Duru ve Selami Şahin müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konser, saat 21.00’de başladı. Konserde ilk olarak Nükhet Duru sahne aldı. Nükhet Duru şöyle konuştu;

“İstanbul Yeditepe Konserleri’nde hep birlikteyiz, her biri birbirinden değerli orkestra arkadaşlarımla sizlere bir dinleti hazırladık. İlk şarkımız ‘özlem’ üzerineydi, sizleri ne kadar özlediğimizi ve ne kadar sevdiğimizi belli etmek için onunla açtık programı şimdi ise birbirinden güzel şarkılarla devam edeceğiz. Bizi sizinle buluşturan, güzel görevi üstlenen Sayın Cumhurbaşkanlığımıza teşekkürleri bir borç biliriz efendim.”

“Seninle başım dertte” isimli şarkısıyla konserine başlayan Selami Şahin ise “İstanbul Yeditepe Konserleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz teşekkürler ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için:

 

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir