Ana Sayfa » Sosyal » Fenomen » Selin Ciğerci Gelirini Açıkladı… Sosyal Medyada Anında Gündem Oldu!

Selin Ciğerci Gelirini Açıkladı… Sosyal Medyada Anında Gündem Oldu!

oduller-reklam-banner

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen magazin programı 2. Sayfa’ya katılan iş insanı ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, sosyal medyadan ne kadar kazandığını açıkladı.

Özellikle Instagram’ı oldukça aktif kullanan, kendi kişisel bakım ve makyaj ürünlerinin tanıtımını yapan Selin Ciğerci kazandığı ücret ile dudak uçuklattı. Ciğerci “Bir ay sonra 1 milyon TL’lik vergi ödeyeceğim. Siz hesap edin kaç para kazandığımı. Böyle giderse vergi rekortmeni olacağım” diye konuştu.

Öte yandan aylık 600 bin TL kazancı olduğunu söyleyen fenomen, kozmetik markasından elde ettiği gelirin yüksek olduğunu belirtti. Ciğerci, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Böyle rakamları açıklamak doğru değil ama ben herkes örnek alsın diye anlatıyorum. Bir ay sonra 1 milyon TL’lik vergi ödeyeceğim. Siz hesap edin kaç para kazandığımı. Böyle giderse vergi rekortmeni olacağım. Bana ‘Oturduğun yerden para kazanıyorsun’ diyorlar. Ben arı gibi çalışıyorum. Yanımda 72 kişi ekmek yiyor.

Ciğerci’nin yaptığı bu açıklama ise sosyal medyaya damga vurdu. Ciğerci, bu sözlerinden sonra Twitter’da trendler listesinde yerini almayı başardı.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir