Ana Sayfa » Etkinlikler » SERDAR ORTAÇ HARBİYE CEMİL TOPUZLU SAHNESİ’NDE !

SERDAR ORTAÇ HARBİYE CEMİL TOPUZLU SAHNESİ’NDE !

oduller-reklam-banner

Serdar Ortaç, 20. sanat yılında Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 5 Ağustos 2014 tarihinde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranları ile buluşuyor!

Gerek sanatçılara verdiği besteleriyle, gerekse bu zamana kadar çıkardığı albümlerdeki şarkılarıyla, senelerdir beste fabrikası diye anılan, her yaptığı konserde, izleyenlerine ve dinleyenlerine yıllardır müzik ziyafeti veren, onların sevinçlerine, üzüntülerine duygularına tercüman olan Serdar Ortaç müzik piyasasında 20 yılını geride bırakırken, 20. sanat yılına özel olarak hazırladığı 14 parçadan oluşan Bana Göre Aşk adlı albümünün en güzel parçalarını 5 Ağustos 2014 tarihinde Harbiye Açıkhava sahnesinde sizlerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Tüm şarkılarının Masteringi, Londra, Metropolis stüdyolarında, Tony Cousins tarafından hazırlanan albümde, yine her zaman olduğu gibi İskender Paydaş, Tolga Kılıç, Murat Yeter, Mert Ekren, Suat Aydoğan gibi Türkiye’nin en iyi aranjörlerinin ve müzisyenlerinin de katkılarıyla, birbirinden keyifli 14 parça yer alıyor.

5 Ağustos 2014 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi İstanbul
BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir