Ana Sayfa » Keyif » Ekran » Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun Star TV Ayrılığının Tüm Detayları!..

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun Star TV Ayrılığının Tüm Detayları!..

oduller-reklam-banner

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı magazin programının sona erdiğini gün içerisinde Müzik OnAir’da paylaşmıştık.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Duymayan Kalmasın programının neden sona erdiğini İLK KEZ Müzik OnAir açıklıyor!..

Müzik Onair ekibinin edindiği bilgiye göre; reytingleri çok iyi giden programın sona ermesinin nedeninin Star TV’den kaynaklanmadığı, RTÜK aracılığı ile ana TV kanallarına (Kanal D, ATV, Show TV, Star TV gibi…) yazı gönderilerek hafta içi sabah kuşağında yayınlanan magazin programlarının istenmediği bilgisine ulaşıldı. Söz konusu yazının reytingleri olmadığı için alternatif TV kanallarının magazin programları için gönderilmediği yine gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Özge Ulusoy’un sunduğu Magazin D programının da yaz sonu biteceği bilgisine ulaşıldı.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’na yaşanan bu gelişmelerden dolayı Star TV yönetimi tarafından yaşam programı yapmaları teklif edildiği, ikilinin çok sevildiği, reytinglerinin olduğu, magazin yerine ‘Sabah- Yaşam’ programı yapmaları istendiği ancak Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun bu teklifi kabul etmediği yine gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yaz ortası kanalla yapılan toplantıda sunulan söz konusu teklifi reddeden ikilinin,

‘ Biz magazin yaparsak devam ederiz. Bizim reytinglerimiz bütün gündüz kuşağı kadın programlarının zirvesinde. Yaşam programı yaparsak reytinglerimizi kaybederiz, bunu istemeyiz’ açıklaması yaparak kanaldan gelen teklifi kabul etmedikleri öğrenildi.

Ana akım TV kanallarında yer alan bütün magazin programlarının yaz mevsiminden sonra hepsinin sona ermesi iyi mi olacak, kötü mü olacak hep birlikte göreceğiz…

DUYMAYAN KALMASIN HANGİ KANALDA DEVAM EDECEK?..

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Duymayan Kalmasın programı için bir kanalla anlaşmak üzere oldukları, farklı bir şekilde izleyicilerinin karşısına çıkacakları bilgisine yine MüzikOnair ekibi ulaştı!..

Yine edinilen bilgilere göre farklı bir formatla 3 tane TV kanalından Serengil ve Semercioğlu’na teklif geldiği öğrenildi. Tekliflerden birinin Seren Serengil için Kanal D’de dört kişinin bulunduğu bir masada program sunmaları teklifi olduğu ama Serengil’in bu teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun diğer teklifleri düşündüğü ve değerlendirdikleri, tekliflerden birini kabul edecekleri bilgisine ulaşıldı.

Gelişmeleri Müzik OnAir’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir