Ana Sayfa » Keyif » Seren Serengil’den Burcu Esmersoy’a Tepki!..

Seren Serengil’den Burcu Esmersoy’a Tepki!..

oduller-reklam-banner

Düğün hazırlığı yaptığı Berk Suyabatmaz‘ın eski aşkı Ayşe Özyılmazel‘i düğününe çağıracağını söyleyen Burcu Esmersoy‘u sert bir dille eleştiren Seren Serengil, “Dünyanın sonu geliyor” diyerek tepkisini gösterdi.

Daha önce Ayşe Özyılmazel hakkında ‘’ Ayşe’yi nerede görsem, sarılır, öperim’’ diyen Burcu Esmersoy düğününe de davet edeceğini açıklamıştı.

Seren Serengil’in Dünyanın sonu geliyor tepkisi verdiği olayla ilgili Duymayan Kalmasın isimli TV programında şunları söyledi;

”Canım benim gideceğim, öpeceğim diyor. O kadar çok seviyor ki; eski erkek arkadaşıyla çıkıyor” diyerek Burcu Esmersoy’u ti ‘ye alan Serengil, ” Kusura bakmayın bende kör nokta bunlar. Gerçi Ayşe böyle şeyleri çok takan bir insan değil. O yüzden karşılıklı öpüşüyor olabilirsiniz. Ama mesela ben düşünüyorum; benim en yakın arkadaşım eski sevgilimle beraber olsa ki; oldu bende ömürlük küslüktür bu. Modern ilişkiler bunlar. Ya dünyanın sonu geliyor ya da biz çok takılıyoruz? Biz mi yanlışız onlar mı doğru bilmiyorum. Bana göre bu iş çok anormal. Bunlar birbirlerine şahit bile olurlar‘ şeklinde konuştu.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir