Ana Sayfa » Müzik » Seren Serengil’den Hakkında Çıkan Şok İddialar Sonrası Açıklama

Seren Serengil’den Hakkında Çıkan Şok İddialar Sonrası Açıklama

oduller-reklam-banner

Seren Serengil ve erkek arkadaşı hakkında yabancı uyruklu yardımcılarını darp ettikleri ve ormana götürerek bıraktıkları iddiasıyla Beykoz Cumhuriyet Başavcılığına şikayetçi olundu. Seren Serengil ise iddiaların kurgu olduğunu söyledi ve avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı.

Yabancı uyruklu Gulnoza Mamatova’nın avukatı Ali Çezik tarafından Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesinde, Türkiye’de oturma izni bulunan Özbekistan uyruklu Gulnoza Mamatova’nın Seren Serengil’in evinde ve yanında yaklaşık 2 aydır çalıştığı belirtildi.

Müştekinin şüpheli Seren Serengil’in yanında 2 hafta çalıştığı ve çalışma izni alamaması üzerine işi bıraktığının kaydedildiği dilekçede, Seren Serengil’in erkek arkadaşı Mustafa Tohma’nın müştekiyi arayarak, Seni çok beğeniyoruz, gel istediğin şartlarda tekrar çalışmaya başla’ demesi üzerine müştekinin yeniden Seren Serengil’in yanında çalışmaya başladığı kaydedildi.

‘Bize Bulaştırdın, Kaçıyorsun’

Dilekçede, 23 Mart 2020 tarihinde şüphelilerin evde olduğu saatte Gulnoza Mamatova’nın çok yorgun olduğunu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve haftalık izni için dışarı çıkacağını söylemesi üzerine, Seren Serengil’in ‘Siz yabancılar yüzünden korona oluyoruz. Hasta mısın? Bize bulaştırdın, kaçıyorsun’ dediğini anlatıldı. Müştekinin ise hasta olmadığını söyleyerek, ‘İşten ayrılıyorum’ dediği belirtildi. Bunun üzerine Seren Serengil’in ‘Siz hepimizi korona edeceksiniz’ diyerek yardımcısına saldırdığı, saçından tutarak yere yatırdığı ve tekmelemeye başladığı kaydedildi.

Bu sırada müşteki kadının çığlıklarını duyan Mustafa Tohma’nın odaya geldiği, müştekinin uğradığı darp nedeniyle yüzünden yaralandığı ve bir avuç dolusu saçının yolunduğu, darp edilen Mamatova’nın bahçeye koşarak polisi aradığı, bu sırada peşinden gelen Tohma’nın telefonu zorla elinden aldığı ve zorla eve sokarak derhal eşyalarını toplamasını istediği belirtildi.

Seren Serengil’den Hakkında Çıkan Şok İddialar Sonrası Açıklama

‘Tamamı Kuru, Bilinçli Düzenlenmiş’

İddialar üzerine Seren Serengil, avukatı Esennur Ezgi aracılığıyla bir açıklama yayınladı. İddiaları kabul etmeyen Serengil, ‘Tamamı kurgu. Komik, bilinçli düzenlenmiş bir kötülük ve iftira’ dedi.

İşte Seren Serengil’in açıklaması;

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir