Ana Sayfa » Keyif » Seren Serengil’den Özay Bakır Hakkında “Eşcinsel” Açıklaması!..

Seren Serengil’den Özay Bakır Hakkında “Eşcinsel” Açıklaması!..

oduller-reklam-banner

Duymayan Kalmasın’da magazin yorumculuğu yapan Seren Serengil, şarkıcı sevgili Özay Bakır’la ayrılığını sosyal medyadan duyurmuştu, bugün de kendi programında ayrılık sebeplerini canlı yayında gözyaşları içinde anlattı.

“ONUN GÖZYAŞI İÇİN CANIMI VERİRİM”

“Ben sosyal medyadan ifşa ettiğim zaman karşı tarafı zor durumda bırakmak istemedim. Onun bir ailesi var onları zor durumda bırakmak istemem. Özay’ın annesinin gözünden akacak bir damla gözyaşı için canımı veririm.

Takipçilerimin yazdıkları her şeyi okuyorum, insan bazen sarıl sarmalanmak istiyor bunu uzun zamandır yaşamıyordum. Konuştukça üzülüyorum, konuşmayınca aklıma gelmiyor ama konuşmak zorundayım çünkü Özay hakkında çok çirkin şeyler yazılıyor. Bunun sebebi de aynı mekanda çalıştığı başka bir adamdır. Özay sahneye çıktığında o adam Özay’a çok yakın davranıyordu. Sarılıp ‘aşkım’ diyordu. Ben Özay’ı uyardım. Çok rahatsız oluyordum. ‘Mekandan ayrıl bu kötü bir izlenim, saçma sapan haberler çıkar’ dedim. ‘Ya sen ayrıl ya da, o ayrılsın’ dedim ama olmadı.

Bu yazılıp çizilenler iftira. Özay benim erkek arkadaşımdı. Böyle bir şey olsa ilk ben bilirdim. Ayrılık sebebimiz yine o çalıştığı mekanla ilgili ama bu değil. İkimizin arasında ve öyle kalacak. Özay çok iyi çok temiz bir çocuk. Biz de çok güzel bir aşk yaşadık. Ona haksızlık yapılmasın.”

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir