Ana Sayfa » Müzik » Serhat Tekin: “Gülden’in Verdiği Emeğe Şapka Çıkarmak Lazım”

Serhat Tekin: “Gülden’in Verdiği Emeğe Şapka Çıkarmak Lazım”

oduller-reklam-banner

Hürriyet gazetesinden Serhat Tekin Gülden Mutlu’nun son şarkısı “Mendil”i yorumladı.

İşte O Yazı:

Yine insanın gönül telini titreten bir nakaratla karşımıza çıkan Gülden’in şarkısından görseline verdiği emeğe şapka çıkarmak lazım. Sürekli üretimde olup , az laf çok işçi olmasına ise ayrı bir yıldız koyuyoruz. Şarkıları kadar son zamanlardaki video klipleri ile de dikkat çeken Gülden’in ‘ Mendil ‘ video çalışmasının yönetmen koltuğunda İdil Dizdar ve Said Dağdeviren oturmuş. Poşetten hazırlanan kostüm, kağıttan yapılan çizmeler ve çekim alanındaki örümcek ağları ile şarkının içeriğine göre ezber bozan bir iş çıkmış ortaya.

Gülden şarkılarının sevdiğim yanı her ne kadar duygusal, aşk için her şeyi göğüsleyen gibi gözükse de bir o kadar canı yandığında tüm gemileri yakacak deliliği geri planda dizginliyor hissi vermesi. Kalbe dokunan şarkılara imza atmayı başaran Gülden’in mendili sol cebimizdeki yerini aldı.

‘Mendil’ sonrası bizi bir slow şarkı bekliyor diye düşünüyorum. Hepsinin dışında merak ettiğim yeni Ajda Pekkan albümünde yer alacak Gülden imzası. ‘ Ölsem Unutmam’ isimli şarkıda Ajda ve Gülden iş birlikteliğinden ortaya nasıl bir şarkı çıktığını gerçekten çok merak ediyorum.

Gülden – Mendil:

Kaynak: Hürriyet,Serhat Tekin

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir