Ana Sayfa » Radyo » Sevilen Radyocu O Ses Türkiye’de Yarışacak!..

Sevilen Radyocu O Ses Türkiye’de Yarışacak!..

oduller-reklam-banner

Hafta içi her gün 09:00 – 12:00 saatleri arasında ‘Gün Işığı’ programıyla Çanakkale 95.8 Radyo Boğaz’da dinleyici karşısına geçen Tansu Aydalga, O Ses Türkiye’de jüri karşısına çıkacak!..

Ön elemeyi başarıyla geçen Aydalga, radyo kariyerinin yanı sıra müzik çalışmalarını da sürdürüyor.

Yakında bir single ile sevenlerine sürpriz yapmayı planlayan Tansu Aydalga; geçtiğimiz haftalarda kendisine ait bir besteyle ses analizleri yapan sanatçı Emre Yücelen’in stüdyosunda akustik gitarı ile Erdem Agit eşliğinde kayıt yaptı. Aydalga’ya ait şarkının adı ise Siyah Tül Perde.

Sevilen Radyocu O Ses Türkiye’de Yarışacak!..

Tansu Aydalga kimdir?

Tansu Aydalga, Ege Üniversitesi Tekstil ön lisans, Giresun Üniversitesi Moda Tasarım Lisans mezunudur. Fakat müzik aşkı her şeyden önce geliyordu, 10 yaşında şarkı sözü yazmaya başladı, sözü ve müziği kendine ait birçok bestesi var.

Sevseydi Unutmazdı diyerek mavi ruju kadınlara sevdirmiş ve güçlü kadınları bir araya toplamak adına #sadecegüçlükadınlarmavirujsürer #sevseydiunutmazdı hashtagi ile instagram’da bir slogan oluşturmuştur.

Tansu Aydalga YouTube kanalında kendi besteleri haricinde bir çok sanatçının şarkısını yorumlayıp klip çalışmalarını Toz Sanat ve Tasarım Atölyesi desteğiyle gerçekleştirmiştir.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir