Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’

Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’

oduller-reklam-banner

Seyhan Erdağ, sosyal medya üzerinden kendisine gelen yorum ve eleştiriler karşısında sert tepkiler vermesiyle dikkat çekiyor. Erdağ, son olarak kendisine eleştirel bir yorum yazan takipçisine ‘Ben b.ktan bir insanım. Beni niye takiptesin?’ şeklinde yanıt verdi.

Seyhan Erdağ’ın ağızları açık bırakan çıkışları saymakla bitmiyor…

Magazin medyasının sık sık polemikleri ve skandallarıyla dikkat çeken ismi Seyhan Erdağ, TV8’deki işinden olaylı bir şekilde kovulmasının ardından basın danışmanlığı görevinin yanı sıra Haber Global TV’de Jülide Ateş ile 40 programının konuk koordinatörlüğü görevini üstlendi.

Hem Basın Danışmanı Hem Konuk Koordinatörü

Ancak hem bazı sanatçıların basın danışmanlığını yapan hem de konuk koordinatörlüğü görevini yürüten Seyhan Erdağ birbirine zıt iki işi hakkaniyet ve eşitlik ölçüleriyle ilgili kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

Jülide Ateş ile 40 programına son olarak konuk olan isim Gülben Ergen oldu. Programın kaydının ardından Seyhan Erdağ ve Gülben Ergen hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmedi. Ancak sosyal medyada paylaşılan fotoğrafa birçok kullanıcı eleştiride bulundu.

Seyhan Erdağ Öfkesiyle Sosyal Medyada Dikkat Çekiyor

Fotoğrafa gelen eleştirilere Seyhan Erdağ’dan sert tepkiler geldi. Bir takipçisinin ‘Filtrenin dibine vurmuşsunuz biraz doğal olun’ yorumu karşısında adeta çıldırdı. Gelen yorum üzerine  ”Sana ne bundan? Işık çok kötüydü yaptım, seni bu niye ilgilendiriyor? Sen niye sayfanı kapatıp da millete biraz doğal ol diye akıl veriyorsun aç fotoğraflarını ben de her aklıma geleni yazayım bakayım ne yapacaksın? Sen ve senin gibiler o kadar ezik o kadar varoşsunuz ki, çemkirip çemkirip ardibdan cvp alınca da ağzindan salyalar akan film canavarlarina dönüşüp isiriyorsunuz. Bense sen ve senin gibiler yüzünden insandan kaçıp hayvana, içime yaklasiyorum. Yazık ki belki utanırsınız diye yazdığım cümlelere harcadığım cevaba.” sözlerini kullandı. Seyhan Erdağ’ın takipçilerine olan öfkesi bununla da sınırlı değil.

Instagram hesabından bazı sosyal medya fenomenlerini eleştiren Seyhan Erdağ, ‘Instagram diye bir şey yarattınız zaten… Kendi yarattıklarımızın esiri oluyoruz, ona hiç girmeyeceğim’ diye konuştu. Instagram hesabından Instagram’ı eleştiren Seyhan Erdağ’a bir takipçisinden şöyle bir yanıt geldi; ‘Çok efsane işler yaptınız doğru Instagram’ı beğenmiyorsunuz. Senin aklın çok başında belli. Bir espriyi bir eleştiriyi kaldıramayacak kadar başında hem de!’ dedi.

Bu sözler üzerine Seyhan Erdağ yine öfkesinin kurbanı oldu. Erdağ, ‘Ben hiçbir şey yapan bir insan değilim. Çok da b.ktan bir insanım. Beni niye takiptesin?’ cevabıyla şaşkına uğrattı.

‘Bakanın Eşi İle Aram Çok İyi’

Kulislerden edinilen bilgilere göre Seyhan Erdağ’ın müzik ve magazin sektöründe sık sık Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile arasının iyi olduğunu sıkça dillendiriyor. Seyhan Erdağ’ın bu şekilde dikkat çekmeye çalıştığı da iddia ediliyor.

Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’ Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’

Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’Seyhan Erdağ: ‘Ben B.ktan Bir İnsanım’

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir