Ana Sayfa » Etkinlikler » Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres Konser Turnesine Çıkıyor

Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres Konser Turnesine Çıkıyor

oduller-reklam-banner

Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres konser turnesine çıkıyor. Türkiye’nin ilk kadın rock müzik şarkıcısı ünvanlı Seyyal Taner, 21 Aralık Kocaeli Hayal Kahvesi’nde, 22 Aralık İstanbul Emaar Hayal Kahvesinde sevenlerinin karşısına çıkacak.
Yılbaşında İzmir’de Kaya Resort otelde sahne alacak olan Seyyal Taner ve Kurtulan Ekspres Türkiye’ nin birçok bölgesindeki Kültür Merkezlerinde konser verecekler.

Yıllardır konserler veren Seyyal Taner, sahnede olmanın ve sevenleri ile buluşabilmenin çok heyecan verici olduğunu ve aynı kuşak temsilcisi Ahmet Güvenç ve Kurtalan Ekspres ile birlikte olmanın kendisine ayrıca çok büyük bir güç verdiğini vurguluyor.

Sahnede bitmeyen enerjileri ve repertuarları ile yeni kuşak sanatçılara örnek olan Seyyal Taner ve Kurtalan Ekspres,geçmişte hit olmuş tüm parçaları birlikte söylemekten zevk aldıklarını ifade ediyorlar.

Seyyal Taner’in sesinden rock klasiklerini, Kurtalan Ekspres’in sound’uyla dinleyebileceğiniz konser turneleri bütün sene boyunca Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok ülkesinde devam edecek.

Bilet satın almak için tıklayınız

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir