Ana Sayfa » Radyo » “Sezen Aksu’ya ‘Neden Geldiniz?’ Dedim”

“Sezen Aksu’ya ‘Neden Geldiniz?’ Dedim”

oduller-reklam-banner

”Parla” albümüyle adından söz ettiren şarkıcı Güliz Ayla, Radyo Viva’da Ömer Erişmen’in radyo programına katıldı.

Programda albümün adının neden ”Parla” olduğuna dair konuştu. Ayla, ”Müzik kariyerimde şu ana kadar her şey olumlu gidiyor ve bence güzel bir albüm oldu. Albümün adını pozitif mesaj vermek için seçtim.” dedi.

Sezen Aksu’nun nasıl yanında olduğu sorusuna ise, ”Onu yanımda hiç istemiyordum.”dedi ve sözlerine devam etti; ”Çok komik bir hikayem var bununla ilgili. Sezen Aksu’nun stüdyosunda kaydettik ilk albümü ve şöyle dualar ettim, umarım Sezen Aksu buraya gelmez. Çünkü çok panik yapacaktım. Sonra bir şarkıyı söylüyordum, içeri kontrol odasına bir baktım Sezen Aksu. Allah’ım dedim bu bir şaka mı?

Gittim dışarı ve söyledim kendisine de. Ben sizi hiç istemiyordum, neden geldiniz diye. O da dedi ki evimde tadilat var ben bir 10 gün burada kalacağım, dedim bende 10 gün burada kayıttayım lütfen kalmayın. Sanki planlı bir şey gibiydi. Sarıp sarmaladı beni, hiç korktuğum biri gibi çıkmadı. Çok güzel tavsiyeler verdi mesela bana benim gerçekten karşıma kötü insan çıkmadı, ben gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Selin Bar | MüzikOnair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir