Ana Sayfa » Özel » Show Radyo ve Radyo Viva, Nihat Sırdar’dan Borç Para Aldı

Show Radyo ve Radyo Viva, Nihat Sırdar’dan Borç Para Aldı

oduller-reklam-banner

Show Radyo ve Radyo Viva, Nihat Sırdar’dan Borç Para Aldı

Maddi sıkıntılar yaşayan Show Radyo ve Radyo Viva’da sıcak gelişmeler yaşanıyor!..

Satış Ofisi’ne bağlı radyoların maddi sıkıntılar yaşaması nedeniyle, hiçbir personelin maaşlarını ödeyememesi, kurum çalışanlarını harekete geçirdi!..

Cüneyt Büyükyaka’nın genel koordinatörlüğünü yaptığı Show Radyo ve Radyo Viva’nın yayıncılarına olan maaş ödemelerini yapmamaları halinde, 21 Mart 2016 Pazartesi günü yani bugün itibariyle yayınlara çıkmayacakları, öte yandan reklam ve teknik personelin de görevlerinin başına geçmeyeceklerini yönetime bildirdikleri öğrenildi. Böylelikle kurum içinde ciddi bir ayaklanmanın meydana geldiği ortaya çıktı.

Bunun üzerine Show Radyo ve Radyo Viva yönetiminin, yayıncıları olan Nihat Sırdar’dan borç para istediği, Nihat Sırdar’ın da sadece personelin 1,5 aylık maaş ödemelerini yerine getirdikleri takdirde borç para vereceği bilgisi edinildi.

Bu teklifi kabul eden Satış Ofisi, Nihat Sırdar’dan aldığı borç para ile şirket personelinin ödenmeyen 1,5 aylık maaş ödemelerini yerine getirdi. Ayrılan personellerin de ödemelerini gerçekleştirmiş oldular. Böylelikle yeni bir skandala daha imza atılmadan tüm personel bugünkü görevine devam etti.

Sevilen radyocu Nihat Sırdar’ın bu hareketi kurum içerisinde büyük beğeni topladı.

Ayrıca Show Radyo ve Radyo Viva’nın satışına yönelik çalışmaların sürdüğü, geçtiğimiz günlerde Sony Music firmasının yetkililerinin yine Satış Ofisi binasına gelerek görüşmeler yaptıkları ancak net bir satış işlemi konusunda herhangi bir anlaşmanın sağlanmadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir