Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Sibel Bilgiç’ten Tekli Çalışma: ‘Diyemedim’ Yayında

Sibel Bilgiç’ten Tekli Çalışma: ‘Diyemedim’ Yayında

oduller-reklam-banner

90’ların sonunda çıkardığı “Alışamadım” şarkısıyla kalpleri fetheden Sibel Bilgiç uzun bir aradan sonra yeni single çalışmasıyla müziğe geri döndü.

90’ların en sevilen seslerinden olan Sibel Bilgiç uzun bir aradan sonra müziğe geri döndü! “Alışamadım bu son gidişine” diyerek kalpleri fetheden Sibel Bilgiç, uzun ara verdiği sanılan ancak müzikten kopmadığını belirterek yeni şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Dijital Platformlarda Yayında

Sahne çalışmalarına devam eden pop müzik dünyasının en iyi yorumcularından Sibel Bilgiç ünlü iletişimci Özgür Aras ‘ın prodüktörlüğünü yaptığı sözü ve müziği Cengiz Tekin’e, müzik direktörlüğü ve düzenlemesi Alper Atakan’a ait ‘Diyemedim’ adlı yepyeni şarkısıyla müziğe hızlı bir dönüş yaptı.

‘Tempoyu Özledim’

Önümüzdeki günlerde sahne çalışmalarına yoğun bir şekilde başlayacak ve yılların açığını kapatacak olan Sibel Bilgiç bu tempoyu özlediğini gördüğü ilgiden de çok memnun olduğunu dile getirdi.

Modacı Barış Avcı’nın 2020 yaz koleksiyonu ile Safa Gülsoy’un objektifine poz veren Sibel Bilgiç enerjisi ve güzelliği ile kulaklara olduğu kadar göze de hitap ediyor. Sibel Bilgiç sosyal medya da yayımlanan yeni fotoğraflarıyla binlerce beğeni ve yorum aldı.

Sibel Bilgiç’ten Tekli Çalışma: ‘Diyemedim’ Yayında

Sibel Bilgiç’ten Tekli Çalışma: ‘Diyemedim’ Yayında

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir