Ana Sayfa » Müzik » Sibel Can’dan Müslüm Gürses Sürprizi

Sibel Can’dan Müslüm Gürses Sürprizi

oduller-reklam-banner

Sibel Can, 10 şarkılık bir nostalji albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Albümün sürprizi, Müslüm Gürses’in Hangimiz Sevmedik isimli sevilen eseri Sibel Can, yoğun konser maratonuna rağmen çocuklarını ihmal etmiyor. Sık sık Amerika’da okuyan oğlu Engincan Ural ve Londra’da eğitim gören kızı Melisa’nın yanına giden Can, geçtiğimiz günlerde kızına ilginç bir sürpriz yaptı. Hafta sonu konserlerinin ardından soluğu Londra’da alan Can, kızına haber vermeden kapısını çaldı.

Ünlü şarkıcı, kapıda “İstanbul’dan paketiniz var” diyerek kızını şaşkına çevirdi. Annesinin sesini duyunca çok mutlu olan Melisa, ‘Kapıya çıkar mısınız? İstanbul’dan bir paketiniz var!’ Uykulu uykulu karşılaştığım sürprizin mutluluğu tarifsiz. Seni çok seviyorum annem’ notunu Instagram’da paylaştı.

YENİ ALBÜM GELİYOR

Sibel Can, son dönemde bir de nostalji albümü çıkarmak için çalışıyor. İki yılda bir yeni şarkılardan oluşan albümler yapan ünlü şarkıcı, bu sefer nostalji albümünü hayranlarıyla buluşturacak. Önümüzdeki günlerde Müslüm Gürses’in ‘Hangimiz Sevmedik’ adlı şarkısını single olarak çıkaracak olan Can, sonrasında da 10 şarkılık bir nostalji albümü yapacak.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir