Ana Sayfa » Müzik » Sıla İntikam Şovu mu Yaptı?..

Sıla İntikam Şovu mu Yaptı?..

oduller-reklam-banner

Bugüne kadar dik duruşu, erkeksi sözleri ve magazinden uzak durması ile bilinen Sıla, 7 Ağustos’ta neredeyse her parti başkanının katıldığı halk mitingini ”şov” olarak nitelendirmişti. Ancak sevgilisi Ahmet Kural’dan fiziki şiddet gördüğünü iddia ederek suç duyurusunda bulunan Sıla, yaşadığı kavga olayını neden bir şova dönüştürdü. Yanında akıl veren bir kişi bile yok mu? İstese davasını açarken gizlilik kararı da aldırır magazinden uzak dururdu… Ancak tam bir magazin şovu ile karşı karşıyayız…

Kül tablaları , saçlarından sürüklemeler gibi konuların daha sonra dava dosyasında yer almadığını görüyoruz. Ancak bunlar yapı kredinin kararında etkili olmuş olabilir ve Ahmet Kural’ın hem maddi hem manevi kariyeri yargısız bir infazla büyük zarar gördü. Burada Yapı Kredi de Ahmet Kural’ın ifadesini yani savunmasını bile beklemeden yargısız bir infaz kararına imza attı. Sıla için de durumlar iyi olmadı. Yıllardır magazinden uzak duran sanatçı artık tam bir Magazin figürü oldu. Oysa her şeyi bir gizlilik kararı ile yapsaydı ortaya çıktığında da ”Ben gizlilik kararı aldırdım ama maalesef herkese yansıdı.” diyebilirdi. Ama o kameraların karşısına geçerek adete bir intikam şovu sergiledi.

Eğer kendisinin o sırada bir reklam anlaşması olsa böyle davranır mıydı bilmiyoruz… Ancak sevgilisinin kariyerini zedeleyen ona savunma şansı bile tanımayan magazin lincini bilmeden yaptığını sanmıyoruz… Bu adeta bir intikam şovu oldu.

Gelişmeleri Müzik Onair’den takip edebilirsiniz…

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir