Ana Sayfa » Müzik » Sıla’dan Canlı Yayında Şoke Eden Hareket!

Sıla’dan Canlı Yayında Şoke Eden Hareket!

oduller-reklam-banner

Sosyal medya kullanımı konusunda acemi olduğunu her fırsatta söyleyen Sıla’dan şaşırtan bir hamle daha geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak hayranlarıyla sohbet edip, şarkı söyleyen Sıla canlı yayının sonunda hayranlarını şoke etti.

Kısa bir süre önce popçu arkadaşı Yalın’ın canlı yayınına katılan Sıla, dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine bir canlı yayın yapacağını sözünü vermişti. Ünlü şarkıcı, önceki pazar günü Instagram hesabından bir canlı yayın yaptı. Sıla, canlı yayının sonunda yayını kapattığını zannederek, sandalyesine yaslandı ve bir oh çekti. Yaptığı hatayı hemen fark eden Sıla, şaşkın bir vaziyette yayını kapattı. Ancak Sıla’nın anlık da olsa bu hareketi dinleyicilerinden ‘Ayıp’ ‘Samimiyetsiz’ gibi yorumlar almasına yetti.

Sosyal medya kullanımı konusunda daha önce de şoke eden hamleler yapan Sıla, Demet Akalın’ı ve birçok ünlü ismi takipten çıkarmıştı. Sıla daha sonra ‘Teknolojinin gazabına uğradım. Benim sevgim sosyal medya ile ölçülemez’ sözlerini kullanmıştı.

İşte Sıla’nın şoke eden hareketi;

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir