Ana Sayfa » Müzik » Sıla’dan Şoke Eden Hareketi Sonrası Açıklama

Sıla’dan Şoke Eden Hareketi Sonrası Açıklama

oduller-reklam-banner

Evde kendini karantinaya alan Sıla, geçtiğimiz pazar sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla sevenlerine moral konseri verdi. Konser bitiminde bağlantıyı kapattığını sanan Sıla’nın yaşadığı panik ise yüzüne yansıdı. Sıla, canlı yayını kapattıktan sonra yaptığı hareketle canlı yayını izleyenleri adeta şoke etti. Ünlü şarkıcının bu hareketi bazı kişilerce ‘samimiyetsiz’ bulundu.

İşte şoke eden hareket;

Kendisi hakkında çıkan haberler sonrası açıklama yapan Sıla, ”Uzatmadan, yekten söyleyeyim; heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından… Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük, geçtik buna ama ah o fesat beri durur mu, o fesat! İşte biz o fesatı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Daha başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın, biz de şahit olmayalım mı?” ifadelerini kullandı.

Sıla’dan Şoke Eden Hareketi Sonrası Açıklama

Ancak Sıla hala neden tepki verildiğini anlamıyor. Son çıkan video ile akıllara Sıla’nın yaşattığı başka şaşırtan hamleleri de geldi.

 Ahmet Kural olayı, aslında Sıla’nın bilinen imajı dışında başka biri olduğunu ortaya koymuş, birçok kişi için hayal kırıcı olmuştu. Bir ilişkisi sonucunda sevgilisini gidip karakola şikayet etmesi arkasından meslek hayatına zarar verecek kadar konuyu uzatması ‘cool magazin’den uzak duran Sıla’yı bir magazin kişiliği haline dönüştürüvermişti.
Herkes ‘Sıla göründüğü gibi değilmiş’ diye konuşmaya başladı. Bu olaydan sonra şarkıları da eskisi gibi tutmadı.
Şimdi son videoda aynı şeyi bir kez daha anımsatıyor: Sıla göründüğü gibi değil.
O gülümsemelerden bir saniye sonra gerçek yüzünü görüyorsunuz. Maalesef Sıla gerçek bu. Bu düşünceyi bir kez daha pekiştirdi bu video… Şimdi kızıyorsun ama kızacak bir şey yok. Lütfen artık anlamaya çalış. Nerede hata yaptığını…

Müzik Onair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir