Ana Sayfa » Müzik » Simge Harbiye Konserlerinde Neden Yer Almadı?

Simge Harbiye Konserlerinde Neden Yer Almadı?

oduller-reklam-banner

Müzik Onair, son dönemlerde çok dinlenen popçular arasında yer alan Simge’nin Harbiye Açıkhava konserlerinde neden olmadığını araştırdı.

Popçu Simge, bu yıl Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Demet Akalın’ın verdiği konserde Akalın’ın isteğini kıramayıp sahneye çıkıp performansıyla nefes kesmişti. Duman’dan Ceylan Ertem’e, Ayta Sözeri’den Sıla’ya kadar pek çok ünlü ismin sahne aldığı Harbiye’de, Simge’nin de Eylül ayında Poll Prodüksiyon iş birliğiyle konser vereceğini Demet Akalın duyurmuştu.

İşte O Haberlerden Biri:

Simge Harbiye Konserlerinde Neden Yer Almadı?

Medyada bu yönde haberler çıkmıştı ancak Simge, Harbiye’de sahne almadı. Müzik Onair olarak Simge’nin neden sahne almadığını araştırdık. Edindiğimiz bilgilere göre, Simge Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verecek isimler arasında yer aldı ancak şarkıcı daha önce Didim Capris Otel ile anlaştığı için bu yaz Harbiye’de sahne alamadı. Ancak Simge’nin Harbiye’deki yeni konser serileri için görüşmeleri sürüyor.

İşte Harbiye’de Sahne Alan İsimler:

Zülfü Livaneli, Ceylan Ertem, Levent Yüksel, Ayta Sözeri, Sıla, Sertab Erener, Mor ve Ötesi, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Duman, Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Deniz Seki, Rafet El Roman, Haluk Levent, Serdar Ortaç, Anadolu Ateşi, Bülent Ersoy, Selami Şahin, Berkay, Nükhet Duru, Mustafa Sandal, Murat Dalkılıç, Ziynet Sali, Koray Avcı, Demet Akalın, Sibel Can

oduller-reklam-banner
● haberalani
Başlıklar

İlginizi Çekebilir