Ana Sayfa » Müzik » Sinan Akçıl’dan Evliliği İle İlgili Samimi İtiraf

Sinan Akçıl’dan Evliliği İle İlgili Samimi İtiraf

oduller-reklam-banner

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile hakkında çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili konuştu. Katıldığı 2.sayfa programında evliliğini anlatan Akçıl, ‘Aynı evde WhatsApp’tan konuşuyorduk sonra ben evi terk ettim. Birbirimizi özlediğimizi hissettik barıştık. 10 gün boyunca hiç görüşmedik’ dedi.

Brcu Kıratlı ile kısa bir süre önce dünyaevine giren Sinan Akçıl, katıldığı magazin programında önemli itiraflarda bulundu. Aşk hayatına ilişkin soruları yanıtlayan Akçıl, evlenmeya nasıl karar verdiğini de anlattı.

İşte Sinan Akçıl’ın satırbaşları;

“Burcu’ya aşık olduğumu ‘birbirimize daha fazla yakınlaşmayalım’ dediğimiz bir zamanda anladım. Bir gün oturduk sabaha kadar konuştuk aynı şeyleri konuşuyoruz ortak dili kullanıyoruz sonra devam etti.”
“Burcu’nun gelinliğini daha önceden görseydim, karışabilirdim.”

“Bu sefer ben biraz daha oturaklı durdum bu ilişkide, Burcu daha çocuksu hareketlerde bulunuyordu bence… Ben de biraz daha özenli ve sabırlı davrandım bir yerden sonra ‘olmayacak’ herhalde diye düşündüm. Daha sonra onun bir çabası oldu ve sorunları çözdük.”
“İlişkimizde asla iki insanın birbirinin yüzüne bakamayacağı şekilde şeyler olmadı. İkimizin de Arnavut inadı var.”

“Kriz konusu şöyle mesela ben bir yere gidiyorum ‘bir iki saat daha geç geleyim’ diyorum o ‘erken gel’ falan diyordu bu tarz tartışmalar oluyordu. Bir ilişkide kıskançlık olmadığı zaman korkacaksın fazlası da yoruyor. İlişkimizin yeni döneminde her şey dengeli.”

“Birbirimize biraz zaman verdik, aynı evde WhatsApp’tan konuşuyorduk sonra ben evi terk ettim. Birbirimizi özlediğimizi hissettik barıştık. 10 gün boyunca hiç görüşmedik.”
“Ben evlilik adamı değildim ama şimdi anlıyorum ki evlilik adamı olabilirim. Hepsi bir arada yürüyor… Geçmiş ilişkilerime bakıldığı gibi bakılmasın bu ilişkime, Burcu benim için çok önemli.”

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir