Ana Sayfa » Müzik » Sinan Akçıl’dan Sermiyan Midyat, Reynmen Ve Demet Akalın Hakkında Olay Sözler

Sinan Akçıl’dan Sermiyan Midyat, Reynmen Ve Demet Akalın Hakkında Olay Sözler

oduller-reklam-banner

Sinan Akçıl BiPlay Youtube Kanalına konuk oldu.

Ünlü şarkıcı Akçıl, Ertem Şener’in  “Sorgu Odasında” sorularına cevap verdi. Yaşadığı polemikleri, eşi Burcu Kıratlı’yı ve müzik dünyası hakkındaki görüşlerini bir bir açıklayan Akçıl, dobra açıklamalarda bulundu.

“Demet’i Seviyorum”

Demet Akalın’la son zamanda tartışmalarıyla gündemden düşmeyen Akçıl, Akalın’ın “Bunun bedeli ağır olacak” sözlerine, “Demet ile öyle atışıyoruz ama sinirlenmiyorum. Geçen gün bana yazmış, “şarkımı bekliyorum ama goy goy gibi olmasın” diye, ben de goy goy gibi olacak dedim”.

Demet Akalın güzel şarkı söylüyor mu sorusuna ise Akçıl’ın cevabı, “Doğru şarkı söylüyor, yıllar içinde kendini çok geliştirdi” oldu.

“Reynmen’i Tebrik Ettim”

“Reynmen 140 milyon olunca onu tebrik ettim” diyen Akçıl, satın alma tartışmalarına inanmadığını dile getirdi. Reynmen, “Ben şarkıcı değilim” dediği için rahatsız etmediğini söyleyen ünlü şarkıcı,”Eğer çıkıp ben müzisyenim deseydi itici gelebilirdi. Ama çocuk öyle bir iddia da olmadığı için benim hoşuma gitti” dedi.

“Ahmet Kaya Yaşıyor Olsaydı Sermiyan Sen Ayaksın Kardeş Derdi”

Sermiyan Midyat ile tartışmalarıyla gündeme gelen Akçıl, konuyla ilgili olay açıklamalarda bulundu. “Sürekli onun adını kullanarak prim yapmaya çalışıyor, bu da hiç hoş değil. Biz de en az onun kadar Ahmet Kaya’yı seviyoruz” diyen Akçıl, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

“Tarkan Devleti İçin Daha Çok Şey Yapmalı”

“Ülkenin en fazla el üstünde tuttuğu sanatçıların başında geliyor. Tarkan’ın yaptırabileceği çok fazla yardım var. Ülkeye yatırım konusunda diyorum.”

Tarkan’ın ‘Acun’un beni alacak parası yok’ sözlerine ise Akçıl esprili bir dille cevap verdi. Akçıl, “Bence Acun istese alır.Acun bu hiç belli olmaz. Acun terlik giyip kanal satın almış insan” şeklinde konuştu.

İşte O Program:

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir