Ana Sayfa » Müzik » Sinan Akçıl’ın Aşk Dünyasının Haritası!..

Sinan Akçıl’ın Aşk Dünyasının Haritası!..

oduller-reklam-banner

Ünlü pop müzik sanatçısı Sinan Akçıl çok hızlı bir aşk hayatı yaşıyor.
Müzik Onair’dan Hatice Bardakcıoğlu’nun haberine göre; Sinan Akçıl ilk olarak Hilal Cebeci birlikteliğiyle gündeme gelmişti. Cebeci ile yaşadığı aşkın ardından ünlü popçu İzel’le yeni bir aşka yelken açan Akçıl, daha sonra Hadise ile yoluna devam etti.

2010 yılında Hadise’yi Hande Yener’le aldattığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ünlü çiftin ilişkisinde Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz krizi de yaşanmıştı.
Hadise ile ayrılmasının ardından Hande Yener ile aşk yaşayan Sinan Akçıl daha sonra ‘Kutsal Kadınım’ dediği manken Ebru Şallı ile yeni bir aşk yaşamaya başladı.

Uzun süre aynı evi paylaşan ikili, Sinan’ın ihanet haberleriyle ayrılmıştı.
Hızlı bir aşk hayatı yaşayan Sinan Akçıl, bu kez Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodridguez’le sevgili oldu. Ses getiren bu ilişkinin ardından dünyaca ünlü Romen şarkıcı Otilia ile birlikte olan Akçıl, 2017 yazında bir kaçamak yaptı ve Cansu Taşkın’la görüntülendi.

Kendisini affeden Otilia ile ilişkisi 2017 yılında biten yakışıklı popçu 2018 yılında Buse Narcı ile ilişkiye başladı.
“Birbirimizi tanıma aşamasındayız” diyen Akçıl 20 günlük ilişkisinin ardından Narcı’dan ayrılarak Bodrum’da 2016 Best Model of Turkey güzeli Gizem Kayalı ile görüntülenmişti.
Son olarak ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, önceki akşam oyuncu Burcu Kıratlı’yla birlikte Nişantaşı’ndaki bir mekan çıkışı görüntülendi.
“Ben kolay kolay aşık olamam” diyen Sinan Akçıl yaşadığı bu hızlı aşk hayatı ile sık sık gündeme geliyor.

Not : Müzik OnAir olarak tespit edebildiğimiz isimleri sizlerle paylaştık… Arada atladığımız isimler ve bir takım kaçamaklar da olabilir, affınıza sığınıyoruz…

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir