Ana Sayfa » Müzik » Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde

Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde

oduller-reklam-banner

Yeditepe Konserleri’nde kendisine yer bulamayan Yeşim Salkım, müzisyenlerle girdiği tartışmanın ardından şimdi de sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medyadan yaptığı çıkışlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Yeşim Salkım, Twitter’da en çok konuşulan konu oldu.

Daha önce Yeditepe Konserleri’nde kendisine yer bulamayan ve bunun karşılığında belediyelere çağrıda bulunan Yeşim Salkım son paylaşımıyla sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. Pandemi sürecinde maske üretimine başlayan ve ürettiği maskelerin reklamını yapanlara sert çıkan Yeşim Salkım, ”Herkes rant peşinde. Tanıdığım bütün insanlar maske üretiyor be. Geçmiş karşımıza salak mıyız biz. Bıktık artık sizden kral çıplak artık. Sahtekarsınız. Kapitalistin önde gidenisiniz.” dedi.

”Terbiyesiz Yeşim Salkım”

Yeşim Salkım’ın bu videosunun ardından Twitter üzerinde ‘Terbiyesiz Yeşim Salkım’ etiketi en çok konuşulan konular arasına girdi. Yeşim Salkım’ın çıkışı sonrası bazı sosyal medya kullanıcıları Yeşim Salkım hakkında sert ifadeler kullandı.

Yeşim Salkım’ın sivri dili yoğun eleştirilerin hedefi olurken, ünlü şarkıcının özellikle CHP’li belediyelerde konser yapması da sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Yeşim Salkım ise sosyal medyanın gündemine oturmasını Twitter’daki troll hesaplara bağladı.

Zamanında Bir Doğum Kontrolü Her Şeyi Çözerdi

Twitter’da gündem olan Yeşim Salkım, ‘Terbiyesiz’ ifadesine cevap olarak ‘Terbiyemi babamdan aldım. Yine çıkmışsınız ortaya. trollar. Zamanında bir doğum kontrolü her şeyi çözerdi. Keşke anneniz, babanıza başım ağrıyor deseydi. Ne mutlu Atatürkçüyüm diyene bu da böyle biline” dedi.

Yeşim Salkım’ın ‘Ne mutlu Atatürkçüyüm diyene’ çıkışı anlamsız bulundu. Öte yandan terbiyeden dem vuran ünlü şarkıcının doğum kontrolünden bahsetmesi kafaları karıştırdı. Yeşim Salkım hakkında birçok kişi CHP’li belediyelerde konser verebilmek için muhalif bir tavır izlediği yönünde yorumlara yer verdi.

Yeşim Salkım’ın daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a methiyeler dizdiği twitleri hatırlatılan Yeşim Salkım’ın çelişkili ifadeleri gözler önüne serildi.

Ünlü şarkıcı, Twitter’da ‘Terbiyesiz’ ifadesiyele gündem isim olmasını bir reklam fırsatı olarak gördü. Şu sıralar özellikle CHP’li belediyelerde ücretsiz halk konseri düzenleyen Yeşim Salkım, troll hesapları öne sürerek ‘Bunlarda harbiden beyin yok’ diye konuştu.

İlgili Haber: Yeşim Salkım: ‘Polat Yağcı Mahkeme Kararı Aldırmış…’

İlgili Haber: Yeşim Salkım Ve Cansu Kurtçu Polemiğinde Eski Defterler Açılmaya Devam Ediyor!

Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde

Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde

Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde Sivri Dili İle Bilinen Yeşim Salkım Sosyal Medyanın Gündeminde

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir