Ana Sayfa » İlanlar » Siz De Haber Gönderin Para Kazanın!

Siz De Haber Gönderin Para Kazanın!

oduller-reklam-banner

Müzik ve magazin haber portalı Müzik Onair sınırları zorluyor. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz Whatsapp ihbar hattını bir adım öteye taşıyoruz. Siz de haber gönderin para kazanın!

Okuyucularımızı ve takipçilerimizi ekibimize dahil ediyoruz. Siz de haber değeri taşıdığınız müzik ve magazin olaylarını fotoğrafları, videoları ve varsa diğer dökümanlarıyla bize ulaştırın yayınlayalım.

Akıllı telefonunuz varsa çevrenizde gördüğünüz haber değeri taşıyan olayları çekin bize Whatsapp’tan fotoğraf, video ve bilgileriyle birlikte gönderin haberlerinizi değerlendirip sitemizde isminizle ya da isminizi saklı tutarak yayınlayalım.

  • Sahte ve taklit haberler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Haberlerin tüm yasal sorumlulukları, haberi ihbar eden iletişim bilgileri sahibinindir.

Yapmanız gerekenler;

Haber ile ilgili doküman haber resimleri videolar, haber içeriği ile ilgili bilgileri Word veya txt formatında yazılarak  muzikonair@gmail.com  E-mail adresine veya 0506 343 65 50  Whatsapp hattına ilgili dokümanların yollanması ile haber ihbarında bulunmuş olursunuz. Haberleriniz editöryal aşamadan geçtikten sonra haber ihbarınızı sınıflandırarak haber sitemizde iletişim bilgileriniz saklanarak yayınlanır.

Haberleriniz değerine göre 10 TL ile 1000 TL arasında ücretlendirilecektir.

 

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir