Ana Sayfa » Keyif » Şok İddia! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile Evlenmeye Mecbur mu Kaldı?

Şok İddia! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile Evlenmeye Mecbur mu Kaldı?

oduller-reklam-banner

Şok İddia! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile Evlenmeye Mecbur mu Kaldı?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın hakkında çıkan haberler son zamanda oldukça dikkat çekiyor!

Son olarak iddialara göre 3’üncü ve genç karısı Şeyma Subaşı için ünlü şampuan firmasının kapısını çalan ve Şeyma Subaşı’nın reklam filminde oynamasını teklif götüren Acun Ilıcalı, genç karısı Şeyma Subaşı ile gerçekten evlenmek istedi mi?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı hakkında kulislerde şok iddialar dolanıyor!

İddialara göre Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile evlenmesi Acun Ilıcalı’nın isteği üstüne olmadı!

İşte kulislerde dolaşan dedikodular;

1-Şeyma Subaşı çok sinirli olduğu bir gün Acun Medya’ya gider ve bir şey anlattığı ofis çalışanının kendisini ofisteki sesten duymadığı için Şeyma Subaşı tarafından işten çıkarılır. Durumdan haberdar olan Acun Ilıcalı, 2 gün sonra Şeyma Subaşı ile Acun Medya’ya gelerek işten çıkarılan eleman dahil tüm çalışanların önünde “Bu iş yerinde Zeynep Ilıcalı’dan, benden ve Esat Yontuç’tan başka kimsenin eleman çıkarma yetkisi yoktur” konuşmasını yapar ve Şeyma Şubası kovduğu elemandan herkesin önünde özür diler.

2-Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın kızları Melisa dünyaya geldikten bir süre sonra ayrıldı. Şeyma Subaşı ile ilişkisini bitiren Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın hayatında birisi olduğunu öğrenince kıskanır ve Şeyma Subaşı ile barışmayı seçer, üstüne de Şeyma Subaşı’ya da 300 Bin TL’ye gerdanlık hediye alır.

3-Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlenmeyi aslında hiç düşünmüyordu hatta Zeynep Ilıcalı’dan da boşanmak istemiyordu. Zeynep Ilıcalı’nın aldatılma karşısında kesin duruşu boşanmayı getirmişti. Boşanmanın ardından beraber rahatça görüntü veren Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan uyarı geldi. Acun Ilıcalı ile arası iyi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “topluma kötü örnek olmayın, evlenin” uyarısında bulundu. Bu istek üzerine Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturdu.

Bu iddialar kulislerde bolca seslendiriliyor. Acun Ilıcalı’nın konu hakkında açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu…

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir