Ana Sayfa » Müzik » Şok İddia! “Arif Sağ Evrak Sahtecisidir”

Şok İddia! “Arif Sağ Evrak Sahtecisidir”

oduller-reklam-banner

Şok İddia! “Arif Sağ Evrak Sahtecisidir”

Arif Sağ & Orhan Gencebay arasında yaşanan gerginlik sonucu MESAM’da yaşanan depremin ardında iddiaların ardı arkası kesilmiyor!

Sektörde kimileri Arif Sağ’In yanında duruken kimileri ise Orhan Gencebay’ın safında yer alıyor..

Ünlü müzik yapımcısı, besteci ve söz yazarı Burhan Bayar da “Arif Sağ evrak sahtecidir” iddiasında bulundu.

Sosyal medya hesabından dikkat çeken iddialarda buluna Bayar “Senin ne olduğunu geçte olsa öğrendi bu insanlar” ifadelerini kullandı.

Arif Sağ EVRAK SAHTECİSİ’dir.

Orhan Gencebay’ın 2014 yılında istifasını saklamak için istifa mektubunun yerine yeni üyelik dilekçesi yazdırmış, GELEN&GİDEN evrak defterine Orhan Gencebay’ın haberi yokken bizzat kendisi imza atmıştır.

Bu imzanın fotoğrafı arşivlerimde durmaktadır. Bunu yapan nelere imza attı? Neler yaptırdı? Ne zararlar verdi Mesam’a? Çoğunu biliyorum, belgeledim.

Bu sebeple KANSER hastası birinin koltuktan kalkamamasının nedenleri bu ve buna benzer hileler. Kirli koltuklarda KİRLİ RUHLAR. Rabbım başta seni ve diğer sızmaları KELEPÇELERLE Görmek nasip etsin.

Bu defa seni bu kurula GÖMECEK gerçek eser sahipleri. Nasıl mı? Biraz hatırlatayım. Barışla bana ne dedin NAMAZ’la ilgili. İSLAMLA İLGİLİ. Ne dedin? Haydar Timisi’nin senin yeni ofiste her konuştuğunu videoya çektiğinden haberin var mıydı?

Bilgi veriyorlar diye bütün günahsız personeli işten attın! Hepsi yandaş personel bu evraklar nasıl çıkıyor dışarıya? Bunları Haydar vermiş, Veriyor olabilir mi? Çünkü düşmanı sensin. Arif Sağ; Benden korkmazsanız Mesam’a geleyim, TEK BAŞIMA kurdur videoyu İzlettireyim hadi!

Bu defa bana hürmetim sevgim mani olamayacak öünkü bitirdin… Al yanına vizyonsuz AÇLARI Bırak git, 2014’ü unutma. Bu daha fena yedi sülalen lanetlenir. Senin ne olduğunu geçte olsa öğrendi bu insanlar.

Son virajda geride kalan yakınlarına bir şans tanı. YEMİN EDERİM SON BİR HAFTAYA BÖYLE GİR Elimde senle ve ÇAKALLARINLA ilgili belge bilgi VİDEO Ne varsa MEDYAYA vereceğim. Düş eser sahibinin yakasından. Orada kimse anlamaz sahte solcu olduğunu Küba’ya yerleş AKREP zehrini bize bulaştırma.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir