Ana Sayfa » Müzik » Son Günlerin Modası: “Reynmen’e Yaranmak”

Son Günlerin Modası: “Reynmen’e Yaranmak”

oduller-reklam-banner

Youtube’a yüklediği videolarla ünlü olan,  “Derdim Olsun” ve “Ela” şarkıları ile müzik piyasasına damga gibi vuran Reynmen’e birçok ünlü şarkıcı “Sahte Tık” suçlamasında bulunmuştu. Ünlü ve yılların sanatçılarının Reynmen’den nemalanmaya çalışması ise dikkatlerden kaçmadı. Son dönemlerde, Reynmen’e destek vermenin popüler hale gelmesi, “ünlü şarkıcılar Reynmen’in rüzgarından mı yararlanmak mı istiyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Tüm müzik mecralarında rekor üstüne rekor kıran genç Youtuber’a son zamanlarda ünlü şarkıcılardan gelen destek şaşırttı. İnstagram hikayesinden yaptığı tek bir paylaşımla ünlü bir magazin sayfasını blocklayan fenomene destekler hızlı bir şekilde gelmeye başladı. Artık şarkıların değerinin sosyal mecralardan belirlendiği dönemde, şarkıcıların bu hamlesi “acaba Reynmen’in takipçilerinden yararlanmak mı istiyorlar” dedirtti.

Artık müzik piyasasına girdiğini açıklayan Reynmen, albüm yapacağını ve sahneye çıkacağını söyleyerek şarkıcılık kariyerinin başladığını dile getirmişti. Bunun üzerine  Yıldız Tilbe’nin, bir konser çıkışında Reynmen ile görüştüğünü belirterek, “Rap müziği severim, geçenlerde Reynmen ile görüştük, bir kahve içeceğiz. Onunla düet yapmak istiyorum, bence çok güzel olur” demesi ise dikkat çekti. Ünlü sanatçının Reynmen’le birlikte düet yapmak istemesi, fenomenin genç kitlesine ulaşmak için çabaladığını gösterdi.

 

Hadise’nin çok konuşulan “Ela” dansı ise günlerce gündemden düşmedi. ‘Ela’ şarkısıyla dans eden Hadise açık bir şekilde Reynmen’e destek verdiğini göstermişti. Bu videodan kısa bir süre sonra yeni şarkısının yayınlanması ise, “Reynmen’in popülerliğinden ve kitlesinden yararlanarak gündemde kalmaya mı çalışıyor” dedirtti.

Son Günlerin Modası: “Reynmen’e Yaranmak”

 

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Aydilge de, Akşam TV’de ‘Enes Özdemir’le Bi Konuşalım’ programına konuk oldu. Aydilge, Dijital medyada ve sosyal medya platformlarındaki sahte izlenme oranlarının artışının pop sanatçılarına bağladı. Aydilge, “Sahte izlenmeleri popçular başlattı” diyerek tarafını belli etmiş oldu. Ünlü şarkıcı daha öncesinde yaptığı paylaşımda “Sahte tıklarım değil, gerçek dinleyicilerim var” demişti.

Son Günlerin Modası: “Reynmen’e Yaranmak”

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Ziynet Sali, önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı sanatçı Ben Fero’nun Demet Akalın isimli bir şarkı çıkarması ile ilgili önemli ifadelerde bulunmuştu. Verdiği bir röportajda başarılı popçu, “Gerçekten tebrik ediyorum. Güzel bir durum. İnşallah geçici değil kalıcı bir durum olur. Ben Fero, Demet Akalın isimli şarkı yapıyorsa, Reynmen’de Ziynet Sali isimli şarkı yapsın” açıklamasını yaparak gündeme oturmuştu.

Son Günlerin Modası: “Reynmen’e Yaranmak”

 

Reklam dünyasından önemli isimlerde Reynmen’e övgü dolu sözler söyleyerek, artık Reynmen’in yanında yer aldıklarını gösterdi. Menajer Selim Akar Reynmen hakkında yazdığı yazıda, “Eğer bu başarı Reynmen’in bu izlenme başarısı ve büyük yansıması satın alınarak yapılabiliyor olsa, ben bu başarıyı satın almayacak bir sanatçı tanımıyorum. Sahte olan bu piyasada gerçek kalma savaşın için tebrik ederim Reynmen” sözlerini kullanarak “Sahte tık” tartışmalarıyla alevlenen ünlü – fenomen savaşında tarafını belirledi. Reklam danışmanı olan Akar’ın bu hamlesiyle reklam peşinde olduğu ve ünlü fenomenin ve diğer genç Youtuber’ların dikkatini çekmeye çalıştığı düşünüldü.

İlgili Haberler:

Yıldız Tilbe’den Reynmen’e Düet Teklifi

Akar: “Reynmen’in Başarısı Satın Alınabilseydi, Herkes Alırdı”

Hadise’nin Seksi Videosu Sosyal Medyayı Salladı

Aydilge’den Reynmen’e Destek: Sahte Tıkları Ünlüler Başlattı

Ziynet Sali: Reynmen De Benim Adıma Şarkı Yapsın

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir