Ana Sayfa » Özel » ‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi

‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi

oduller-reklam-banner

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi’nin açılış töreninde konuştu. Siber saldırılardan korunmanın ve 5G teknolojisinin öneminden bahseden Erdoğan, bir kez daha sosyal medya eleştirisinde bulundu. “Sosyal medya tam bir çöplük, tam bir başı boş mecra haline dönüşmüştür. Türkiye, insanların taciz edildiği, dolandırıldığı, lince tabi tutulduğu böyle bir sanal dünyaya asla teslim olmayacak” diyen Erdoğan, “Gerçek hayatta suç olan her şeyin internet ortamında da aynı karşılığı bulması şattır” dedi.

Erdoğan’ın bu sözleri akıllara sosyal medya fenomenlerini ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla zaman zaman eleştirilere maruz kalan bazı isimleri akıllara getirdi.

Bu isimlerin başında, geçtiğimiz yıl sosyal medyada cinsel organını paylaşan ve aylarca konuşulan Kerimcan Durmaz, küfür ve argo içerikli paylaşımlarıyla özellikle 18 yaş altı sosyal medya kullanıcılarını olumsuz yönde etkileyen Reynmen, Berkcan Güven gibi isimler geliyor.

Öte yandan rap camiasından bazı ünlü isimler de Erdoğan’ın eleştirilerinden sonra akıllara geldi. Bu isimlerin başında küfür, argo ve olumsuz bazı hareketlerle gündeme gelen Khontkar oldu.

‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi ‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi ‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi ‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi ‘Sosyal Medya Tam Bir Çöplük’ Dedi, Akıllara O İsimler Geldi

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir