Ana Sayfa » Radyo » ST Endüstri Radyo İzmir ve Bursa’da Yayına Başladı

ST Endüstri Radyo İzmir ve Bursa’da Yayına Başladı

oduller-reklam-banner

105.8 frekansından yaklaşık 6 aydır İstanbul’da karasal yayın yapan ST Endüstri Radyo, İzmir’de 102.8 ve Bursa’da 106.7 frekanslarından da yayına başladı.

Kobilerin radyosu ST Endüstri Radyo, 105.8 frekansından yaklaşık 6 aydır İstanbul’da karasal yayın yapıyordu. İzmir’de 102.8 ve Bursa’da 106.7 frekanslarından da yayına başladı.

Endüstri Medya bünyesinde bulunan ST Endüstri Radyo, karasal yayın ağını genişletiyor. Yıl sonuna kadar 4 ilde daha karasal yayına başlamayı hedefleyen radyo, şu anda tüm dijital platformlardan dinlenebiliyor.

Endüstri Medya Yönetim Kurulu Başkanı Recep Akbayrak konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yıl sonuna kadar sanayinin yoğun olduğu diğer illerde de karasal yayına başlamayı planlıyoruz. Yeni yayına başladığımız İzmir ve Bursa’daki dinleyicilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Türkiye’de tek ve dünyada çok az sayıda örnekleri olan şirketlerin radyosu ST Endüstri Radyo’da hiç müzik yayını olmadan 24 saat sadece iş dünyasına yönelik konular konuşuluyor.

Karasal yayında İstanbul’da 105.8, İzmir’de 102.8 ve Bursa’da ise 106.7 frekanslarından yayın yapan radyo, web adresinin yanı sıra dijital platformdan, IOS ve Android uygulamalarından da dinlenebiliyor.

Kaynak: Haber Ortak

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar