Ana Sayfa » Keyif » Star Gate, Aslan Kapısı…

Star Gate, Aslan Kapısı…

oduller-reklam-banner

Aslan kapısı , yıldız geçidi. Aslan burcu zamanı ve GÜNEŞ ; öncelikle güneş tutulmasını anlatmadan önce bugünün özel bir günün ve enerjinin kapısının açıldığını söylemeliyim .Daha iyi anlamak için de güneşin ve Aslan burcunun bizim için anlamını anlatmalıyım .

Star Gate, Aslan Kapısı…
Evet Galaksimizde sadece biz yokuz ve binlerce galaksi ,binlerce alem ,binlerce bıoyut var ve bu alemler ,boyutlar arasında geçlş kapıları ,ızgaraları ,solucandelikleti ,enerji portalları mevcut.
Bu enerjilerin geçişlerinin arttığı zamanlar var .Biliyorsunuz evren tamamen bir matematik ,Doğum tarihimiz bizim şifrelerimizi barındırıyor ,ismimizin matematiksel değeri enerjimizi belirliyor Hatta kaderimizi etkiliyor ,evren çoğu zaman sayılarla bize Mesajlar vermeye çalışıyor ama çoğu zaman biz bu mesajları görmüyoruz ,farketmiyoruz…

Mesela benim hayatımda hep 6 sayısı karşıma çıktı (ilkokul numaram ,oturduğum evlerin katı ….) şimdi ise farklı sayılarla farklı Mesajlar var .Ama bizler mevcut düzende matriksin içinde kendimizi o kaptırıyoruz ki farketmiyoruz .
Bir düşünün sizde gelen mesajları.İşte 8 sayısı ve 2018 in değeri olan 11 sayısı .Güneş tutulmasının olacağı gün 11/08/2018 ve yine iki tane 11 toplamı 22 be bir 8 .Bu sayıların anlamlarını anlatacağım ama öncelikle bugünün ve bu haftanın özel enerjilerin ,yüksek boyutlara geçişin kapısının aralandığını unutmayalım.
Araştırabilirsiniz .Bizim galaksimizin içerisinde binlerce sistem var bizim sistemimizin kalbide GÜNEŞ .İşte bu tüm sistemlerin bir GALAKTİK MERKEZİ var (27 derece yay da) ve birde tüm galaktik merkezlerin ANA GALAKTİK MERKEZİ var.

 

Star Gate, Aslan Kapısı…

Yani anlayacağınız ilahi hiyerarşideki en en en en en merkez gibi düşünün ve işte bizim sistemimizin kalbi GÜNEŞ olduğu için her yıl ASLAN burcunda bu merkezler hizalanıyor ve kapılarını biz insanlık açıyor enerjiyi merkezden akıtıyor.Öz bilincinizi farketmemiz için tüm ışığını ,güneş üzerinden sünüyor bize.
Güneş, Astroloji’de bilincin göstergesi olup yaşama isteğimizi ve hayat gücümüzü temsil etmektedir. Güneş bizim benliğimizin yansımasıdır.Dolayısıyla EGO’muzu anlatır.En temel kimliğimiz ve bireysel farkındalığımızdır; canlılığımızı ve enerjimizi ifade ediş biçimimizdir. Haritamızda bizi yönlendiren üst düzey enerjidir.
Bu dünya alemini aşıp başka alemlere geçiş yapabilmemiz için EGO’muzu sağlıklı bir şekilde ortaya koymamız gerekir Yani kendimizi .Kendi olamayan insan ,insanlığının mutluluğuna huzuruna erişip ,yaratılışındaki sırtı keşfedemez .
O yüzden içimizdeki çocuk Yani biz Yani güneşimiz Yani bedende temsil ettiği yönleriyle kalbimiz ,omurgamız .ruhumuzda temsil ettiği yönüyle gönlümüz .İnsanlığımızın en önemli unsurudur .Tabi her zaman olduğu gibi EGO yuda bize yanlış anlattıkları için ,öğrettikleri için kimlik karmaşası yaşıyor gerçek olmadı gereken EGO yü kötü zannediyor .Bize anlatılan yanlış hayvani ego ile yaşıyoruz.

Star Gate, Aslan Kapısı…

Gerçek olan yaratılışının manasını ,değerini ,anlamını ,ruhundaki enginliği farkedip ,şükredip sana verilen yeteneklerin ,güzelliklerin asıl sahibini bilip şükredip yakanı tüm güzellikleriyle kucaklamak ,yaşamak ve bu güzellikleri yansıtmak .Yanlış ego Ne zaman olur eğer bu senden yansıyanları tamamen kendi eserin zanneder ,bununla diğer insanlar üstünde üstünlük kurmaya çalışırsan olur .
Öbür türlü sana verilmişki sen ilahi olanın sıfatlarını yansıt ,insanlığının neşesini ,coşkusunu yaşa .İşte bu yüzden astrolojide güneş ve Aslan burcu içimizdeki çocuğu ,hayat neşesini ,eğlenceyi ,irademizi ,yakandan zevk almayı ,aynı zamanda yaşamı yönetme gücümüzü ;dolayısıyla otorite figürlerini ,hayatımızdaki eril enerjiyi ve etrafımızdaki erkek figürlerini anlatır .Kendimizi bu dünyada nasıl ortaya koyacağımızı bulunduğu evde hangi yöntemlerle ortaya koyacağımızı anlatır .Yani bu hayatta biz nasıl var olacağız .İşte büyüzden tanınma ,ün ,şöhret Aslan burcuyla bağlantılıdır .
Ünlü olan ,toplumda var olan kabul gören insanların haritalarına baktığımızda güçlü ASLAN vurgusu görürüz .Aynı zamanda içsel neşemşzin kaynağı olduğu için Aslan burcu zamanları çocukluğumuzu hatırlar ,tatil yaparız ,eğlenmek isteriz ,takdir edilmek ,pohpohlanmak isteriz .
Astrolojide de zaten o yüzden 5. Evi yönetir Yani çocuklar ,eğlence ,aşk ,sanat ,….Dolayısıyla sanatçıları ,aktörleri ,ünlü olan kişilerde anlatır .O zaman daha Ne duruyoruz fırsat ayağımıza geldi içimizdeki çocuğu keşfedip ,hayatı ve tüm güzelliklerini keşfedip ,kendi gücümüzün farkına varıp .
Ben de varım bu oyunda deyip kendi öz benliklerimizi ortaya koymaya .Varlığının kendin farkına varmadıysan eğer neden başkaları seni onaylamıyor ,olduğun gibi kabul etmiyor diye şikayetleniyorsun .
Daha ne duruyorsun ASLAN ol KÜKRE bu aleme Hatta bu özel günde öyle bir KÜKREKİ tüm alemler duydun sesini ,kabul etsin varlığını .İnsan olmak için var olmalısın unutma Sevgilerimle…
Bencillik ezilip bozulup yok edilmedikçe hak dan yana yol yoktur.bu gün nefsimizin bencilligimizin eriyip yok olduğu bir gün olsun.sorarsak beraber sorarlım.bulursak beraber bulalım.ilim olalım, irfan olalım,i insanı kamil olalım.

Günaydın (İ.SONSUZ)
Bugün ilişkilerdeki uyumu ,aşkı ,sevgiyi ,dengeyi ,sevgiyi alıp verme şeklimizi ,estetiği, güzelliği,konforu,zevkleri,paramızı ,harcama şeklimizi anlatan VENÜS gezegeni yine aynı özellikleri taşıyan yöneticisi olduğu TERAZİ burcuna geçiş yaptı . Artık bu konularda enerji daha olumlu çalışacak hepimiz için .

Star Gate, Aslan Kapısı…

O yüzden haritalardaki Venüs’ümüz bizim bu konulardaki özelliklerimizi ve yaşayabileceğimiz muhtemel olayları anlatır .Aynı zamanda bizdeki yaşam sevgisini Hatta NEFS duygumuzu anlatır.
Bize NEFS hep kötü gibi anlatılır,halbuki işin Aslı öyle değildir kötülenen bencilce olan sadece kendi için isteyen nefsdir, nefs olmasa yaşam sevgimiz ,dünya neşemiz ,yaşam isteğimiz olmaz ,dünyanın anlamı olmaz ,içimizdeki öz keşfedilemez ,yaradanla bağlantı kurulamaz .Çünkü herşeyde olduğu gibi nefsin kaynağı da sevgidir .Doğru dengeli bir nefs gerçek öz sevgiyi doğurur.
Gerçek nefs kendi için istediği herşeyi ,herkes için de ister .Gerçek öz sevgiye ,yani nefs ine ulaşan ,insanı kamil olmanın ilk adımını atmış denektir .

Bu da ancak Venüs’ümüzü iyi kullanmaktan geçer.
Hazır Venüs Terazi ye geçmişken ve bir de MARS ile üçgen ,olumlu açı yapıyor ilken çünkü ekim gibi akrepte geri gidecek o vakite kadar bu alanda düzeltmeniz gereken ne varsa düzeltin ,atmanız gereken hangi adım varsa atın ,ama aman harcamanın ,alışverişin ,lüksün ,eğlencenin dozunu kaçırmayon , Nefs ininde dengeyi korumayı unutmayın .
Herşey tabiki toz pembe değil ,çünkü Venüs ile boğa burcunda geri giden URANÜS arasında 150 lik açı var ,bir yandan zaten Satürn ,Mars ,Merkür ,Neptün geri gidiyor .Yani eski meseleler ,eski iliskiler ,eski aşklar ,eski para meseleleri ,eskiden beti hep hayalini kurduğumuz istekler hepsi gündemde (eskiden bişey olsaydı bit pazarına NUR yağardı diye bir laf boşuna dememişler) Unutmayın adı üstünde eski.
Ve bu enerjiler yanılgılara sebep olacağından ilişkiler konusunda kesin karar almak için yinede 15 ağustos sonrasını beklemek daha isabetli olur.150 ilk açıya ,birleşmeyen ,birbirini görmeyen açıda denir .
Burada huzursuz ,gerilimli bir enerji söz konusudur .Uzunsüre ihmal edilen görmezden gelinen bilinçdışı ,bizimle yüzleşmek ister .Bu enerjiyi dengelemenin en iyi yolu uzlaşmacı Ve anlayışlı olmaktan geçer.
Kendimize hizmet edilmesini beklemektense ,biz hizmet etmeyi seçersek .Gerilimli enerji iyiye kullanılabilecek büyük bir güce dönüşüp ,bilinç sıçraması yapmamızı sağlayabilir .Eee yani diyenlere sadece kendi isteklerimize odaklanmayıp ,karşı tarafın isteklerini de görmek ve anlamak Ve ona göre hakkaniyetli bir şekilde çözüm üretmek herşeyi çözer. Sevgiler…

Emelce (Jüpiter’in kızı ) | Müzik Onair

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir