Ana Sayfa » Müzik » Süperstar Yeni Albümü İçin Dev İsimlerle Çalıştı

Süperstar Yeni Albümü İçin Dev İsimlerle Çalıştı

oduller-reklam-banner

Ajda Pekkan yılbaşına doğru piyasaya sürmeyi planladığı yeni albümü için birbirinden özel isimlerle çalıştı. Süperstar hayranlarının heyecanla beklediği yeni albümü için Ozan Çolakoğlu, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl, Gülden, Sera Tokdemir, Melda Gürbey, Şehrazat, Tarık İster, Mert Aydın gibi isimlerin şarkıları bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda DMC ile 20 yıllık albüm sözleşmesi imzalayan Süperstar, çok konuşulmuştu. Süperstar’ın DMC etiketi taşıyacak olan ve merakla beklenen yeni albüm için geri sayım da başladı. Yeni albümü için hummalı bir çalışma temposu içerisine girdiği bilinen Ajda Pekkan’ın yeni albümü ile ilgili en güncel bilgilere Müzik Onair ulaştı.

Albüm ile ilgili şimdilik bilinenlere göre; sözü ve müziği Gülden imzalı ‘Ölsem Unutmam’, Serdar Ortaç imzalı ‘Pare Pare’ , Sera Tokdemir ve Serdar Ortaç imzası taşıyan ‘Sadece’, Şehrazat imzalı ‘Bir Tık’, Melda Gürbey ve Tarık İster ortak yapımı bir şarkı, Sinan Akçıl imzası taşıyan hareketli bir şarkının yanı sıra Murat Aziret tarafından yazılan 2 şarkı ve düzenlemesi DJ Mert Hakan tarafından yapılan bir düet çalışma bulunuyor.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir