Ana Sayfa » Müzik » Susamam Şarkısında Yer Alan Rapçi Ayrıldığını Açıkladı

Susamam Şarkısında Yer Alan Rapçi Ayrıldığını Açıkladı

oduller-reklam-banner

Günlerdir müzik dünyasında ve ülke gündeminde çok konuşulan “Susamam” adlı şarkı, ilk ayrılıkla gündeme bomba gibi düştü.

Susamam şarkısını seslendiren rapçilerden Defkhan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla projeden ayrıldığını duyurdu. Defkhan, ayrılığını şu sözlerle dile getirdi:

“Selam dostlar.. Susamam adlı parçanın kazandığı siyasi ivme sebebi ile parçadan ve projeden ayrıldığımı belirtmek istiyorum. Açıklamayı bu denli geç yapmamın sebebi, olayı şahsi şova çevirmek istemediğim ve size karşı beslediğim derin saygı ve sevgimdendir.”

İşte O Paylaşım:

Susamam Şarkısında Yer Alan Rapçi Ayrıldığını Açıkladı

Defkhan’ın Susamam Şarkısını Söylediği Kısım:

Susamam Projesi’nin fikir insanı Şanışer ise, Instagram hesabından Defkhan’ın kararını anlayışla karşıladığını duyurdu. Şanışer, “Seninle çalışmak çok güzel, bu şarkıda da bana eşlik ettiğin için çok teşekkür ederim. Siyaseti sevmediğini biliyorum. İşin bu denli politize gelmesinden rahatsız olmanı da anlıyorum. Seni seviyoruz def.” diyerek yollarını ayırdıklarını paylaştı.

İşte O Paylaşım:

Susamam Şarkısında Yer Alan Rapçi Ayrıldığını Açıkladı

Ne Olmuştu?

Susamam şarkısı, yayınlandığı ilk gün sosyal medyada çok konuşulmuştu. Toplumsal sorunlara ve Türkiye’nin gündemine parmak basan şarkıyı destekleyenlerin yanı sıra şarkıyı söyleyen rapçileri FETÖ-PKK üyesi olmakla suçlayanlar da olmuştu. Günlerce konuşulan şarkı hakkında, bir vatandaş tarafından Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştu.

İlgili Haberler:

Susamam Şarkısına Soruşturma Başlatıldı

“Ahkam Kesip Hiçbir Şey Yapmayanlar ‘Susamam’ı Eleştiriyor”

Yeni Şafak’tan “Susamam” Şarkısına PKK – FETÖ Suçlaması

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir