Ana Sayfa » Müzik » Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya

Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya

oduller-reklam-banner

Megastar Tarkan fanları sosyal medyada kampanya başlattı. Koronavirüs salgını sebebiyle evlerine kapanan şarkıcılar, dinleyicilerini yalnız bırakmamak adına evlerinden canlı konserler yapmaya devam ederken, Tarkan hayranlarından dikkat çeken bir çıkış geldi.

Müzik dünyasından birçok kişi en az haftada bir gün Instagram hesapları üzerinden canlı konserler vererek hem dinleyicilerine moral depoluyor hem de dinleyicileriyle buluşturma fırsatı yakalıyor. Ancak karantinayı Köln’deki evinde geçiren Tarkan henüz bir Instagram canlı yayını yahut Youtube konseri gibi bir girişimde bulunmadı.

Dinleyicilerin ve Tarkan hayranlarının giderek artan beklentisi son olarak dev bir kampanyaya dönüştü. Megastarın sosyal medyadaki fan sayfaları dev bir kampanya ile Tarkan’a canlı yayın yapması konusunda çağrıda bulundu.

Peki dinleyicilerinin hiçbir zaman yalnız bırakmadığı Tarkan, hayranlarının beklentisine yanıt verecek mi? Meraklı bekleyiş sürüyor.

İşte öne çıkan bazı paylaşımlar;

Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya Tarkan Hayranlarından Dev Kampanya

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir