Ana Sayfa » Müzik » Biyografi » TAYLAN ÜLGER

TAYLAN ÜLGER

oduller-reklam-banner

muzikonair_taylan-ülger

 

Ankara doğumlu Taylan ÜLGER; 2007 yılında Mustafa SANDAL ve Serdar ORTAÇ gibi starlara vokalistlik yaparak profesyonel müzik hayatına adım atmış oldu. 2008 yılında Star TV ''Benimle Dans Eder Misin?'' yarışmasına katılarak sahne danslarında kendini geliştirdi. 

 

 

2010 yılında Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi olan  ANKAMALL AVM' nin tanıtım yüzü oldu. 2010 – 2013 Yılları arasında solo olarak katıldığı 90 konser ve festivalde sayısız ünlü sanatçı ile aynı sahneyi paylaştı. Bunlar:

 

 Ajda PEKKAN, Mustafa CECELİ,  Funda ARAR, Ferhat GÖÇER, GÜLŞEN, Volkan KONAK, KIRAÇ, Deniz SEKİ, Hande YENER, Fettah CAN, SILA ve daha birçok isim…

 

 

2012 yılında Ankara'da verdiği 15 konserle Ankara'nın en iyi pop müzik solisti seçildi. 2013 yılında SELAM VER GEÇ isimli ilk single albümünü çıkartan Taylan ÜLGER, çıkış şarkısına bir de klip çekti. 2014 yılında çok önemli kampanyalar için tanıtım müzikleri hazırladı.

 

 

Taylan ÜLGER 25 Temmuz 2014'te ikinci single albümü ''AÇIK ARA ÖNDE''yi piyasaya çıkarttı. Şarkı daha piyasaya  çıkmadan radyolarda büyük beğeni topladı.

 

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir