Ana Sayfa » Sosyal » Gündem » “Tek Eşliliğe İnanmıyorum, Aldatılmayı Kabul Ederim”

“Tek Eşliliğe İnanmıyorum, Aldatılmayı Kabul Ederim”

oduller-reklam-banner

Medyada yıllar önce ‘Murat Boz’un sevgilisi’ olarak tanınan 34 yaşındaki stil danışmanı Eliz Şakuçoğlu, sosyal medya paylaşımlarını, aşklarını ve ayrılıklarını anlattı..

Eliz Şakuçoğlu’nun verdiği o röportajdan dikkat çeken olay sözler;

İnsanlar seni neden takip ediyor?

Sanal dünyayı normalde seven biri değilim. Telefonla konuşmayı, mesaj atmayı da sevmem. Yüz yüze konuşmayı, dokunmayı severim. Bu dünyada herkesin bir misyonu olduğuna inanıyorum. Allah vergisi yüksek bir enerjim var. Bu enerjiyi doğru kullanıp, insanlara güzel şeyler vermek, iyi izler bırakmak için çabalıyorum.

Instagram’da ‘biz çoğalıyoruz’ hashtag’ini kullanıyorsun. Kim bu çoğalanlar?

İnsan saf sevgiyle doğuyor. Sonra negatif enerjiyle doluyor. Hayvanlara karşı tek avantajımız olan kelimeler en büyük lanetimiz bugün. Çünkü onları doğru kullanmıyoruz. “Aman Allah korusun” diyoruz. Böyle yaparak kötüyü çağırıyoruz. “Çok şükür” ile başlayan iyi cümleler kuralım ki her şey iyi olsun. Ben hayatımı böyle sürdürüyorum, insanlara da Instagram’dan bunu iletmek istiyorum. ‘Çoğalanlar’ da benim gibi düşünenler, benim gibi yaşayanlar.

Günübirlik ilişki yaşadın mı?

Yaşamadım ama yaşayabilirim. Ruhuma dokunabilen, benim frekansıma girebilen ve enerjime bir şeyler katabilen biri çıkarsa tabii ki yaşarım.

İkili ilişkilerde kırmızı çizgin var mı?

Hiç yok. Tek eşliliği savunan biriyim ama tek eşliliğe inanmıyorum, doğamıza aykırı. Biz zoru başarmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla ben, yaşamış biri de olarak aldatılmayı her türlü kabul ederim. Ettim de. Angelina Jolie aldatıldı abi. Sevgi başka, aşk başka bir şey.

İnsan niye aldatır?

Ben aldatmadığım için bilemem. Her şey olabilir, alkolden o anlık bir heyecan olabilir. Sevgi eksikliğiyle alakası yoktur, içgüdüdür benim gözümde. Özgüven eksikliğidir. O an onu yaşamak ister. On bin tane nedeni vardır.

Sevdiğin erkek için yapacağın en büyük fedakarlık ne olur?

Sınırsızım. Hiçbir şey yok yapamayacağım. Kendi hayallerimden, benliğimden vazgeçebilirim. Gözüm kördür, aşk için yapamayacağım hiçbir şey yoktur. Diyelim ki hayalimde evlenmek ve çocuk sahibi olmak var. Ama öyle bir erkek girdi ki hayatıma evlilik ve çocuk istemiyor. Onu gerçekten seviyorsam evlenmekten de çocuktan da vazgeçerim. Roma’yı da yakarım, adını dağlara da yazarım.

Kaynak: POSTA

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir