Ana Sayfa » Müzik » Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

oduller-reklam-banner

MOB Entertainment bünyesinde sanatını icra eden ünlü rapçi Tepki, geçtiğimiz gün nişanlandı. Aynı oluşumdaki diğer rapçilerin kendisini tebrik etmemesi üzerine sosyal medya hesabından sitem etti.

Bir süredir arası Motive ve Uzi ile bozuk olan rapçi Tepki, Twitter hesabından şu sözlerle iki rapçiye seslendi:

“Sanki kan davamız var. Bir hayırlı olsun demek bu kadar mı zorladı. Ne kararttı gözünüzü bu kadar. Bu kadar mı çocuksunuz yazık cidden yazık. Nişan, düğün, doğum, cenaze bunlar başka olgular. Cidden yazık. Ne olursa olsun böyle günlerinizde hep ön sırada oldum. Ne denir ki?”

Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

Tepki’nin bu paylaşımı üzerine Uzi’den jet yanıt geldi. Uzi, Tepki’ye şu sözlerle karşılık verdi:

“Gündem olmalı ya birilerine bir yerlerden laf sokmalı. Bu kadar insan yanında değil, karşında duruyorsa sebep ara. Ne ailevi dertlerimde ne doğum günümde ne bir cenazemde en önde görmedim kimseyi. Yazdıkların yüzünden biraz daha küfür yiyecek olursak konuşulacak çok şey var.”

“Kimse aile içinde arkamızdan neler döndü bilmiyor, herkes o olmasaydı buralara gelir miydin diyor. MOB’den önce YouTube’a verdiğimiz iş MOB’den çıkan tüm işlerimizden daha fazla dinlendi. Klibine, mix’ine, mastering’ine kadar kendim yaptırdım. MOB olmasaydı bu kadar hızlı yükselemezdim ama MOB olmasaydı. Bahsedilen kişi için hiç alakamın olmadığı insanlara yumruk salladım, hiç alakamın olmadığı insanlarla düşman oldum sonra kendi barıştı. En son kendi arkadaşımla görüşmemem istendi diye aramız bozuldu. O günden sonra bir kere sosyal medyada şov yapmadım.”

“Sürekli nişandan düğünden oradan, buradan vurup insanların üstünde algı yaratmayı bırak. Günlerdir abim sus dedi diye susuyorum, sen de sürekli bize küfür ettiriyorsun. Bu zamana kadar kimseye susmadık sana da susmayız.”

İki rapçinin arasındaki buzların ne zaman eriyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

Tepki İle Uzi Arasındaki Gerginlik Sürüyor

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir